Avto
33250 ogledov

Številke dokazujejo, da zastonjkarji izumirajo

Komentarjev 10
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Mehičanka76
    Mehičanka76 12:47 26.julij 2022.

    In zakaj temu modelu, ki je dolžen 4000 eur enostavno ne zaplenijo avta? Kaj se ne morejo zakoni spisati tako, da bi se takim barabonom lažje in hitreje stopilo na prste? V članku mi manjka še podatek koli tega dolga ...prikaži veča od domačih in tujih voznikov se potem dejansko izterja.

    • oneh 13:03 26.julij 2022.

      Človek pošteno kupi vinjeto pa se mogoče zatipka/zmoti pri vpisu registrske tablice ali je zamenjal tablico, ko je kupil rabljen avto in (še) ni uredil prepisa ali... levaki bi pa kar avte plenili, brez da bi ugotavljali dejansko krivdo?! Namesto ...prikaži večo da pišeš neumnosti raje pleši. Sedaj je vendar svoboda in vsi plešemo.

    • rd2dmk2 14:01 26.julij 2022.

      oneh, kaj če bi ti raje šel mal plesat, namest da se zatipkavaš za 4000 eurov..

    • Naklonsky 14:32 26.julij 2022.

      Od začetka je bilo veliko težav je s službenimi vozili podjetij, ki imajo veliko takšnih vozil. O tem so mediji že pisali.

    • oneh 15:30 26.julij 2022.

      Vsaka vstop na AC pomeni 300 € kazni. 4 jurji je torej 13 vstopov na AC. To kje v v kakšnem večjem mestu naklamfaš v enem dnevu.

    • rd2dmk2 20:40 26.julij 2022.

      no ja a veste kaj.. kaj ko bi šli vsi vi malo jutri na banko pa naredili eno nakazilo, recmi dobrodolno in bi se zatipkali.. recimo na moj TRR. pa ni glih 5 eurov,recimo enih 500. mislim da bi mal ...prikaži večl preverli predno boste enter stisnili..matr se vam mudi, , mudi , mudi,da se niti, pazi malo 7 znakov nima časa prevert.

  • rd2dmk2 14:05 26.julij 2022.

    meni je tukaj nekaj drugega neverjetno.. nekdo je dožan 4000 eurov, pa mu še vedno ponujajo polovičko ? halo ! kako ti pa rata v par dnevih za 4k € vinjet nakupit ? in sramota je, zares sramota da se ...prikaži veče samo ponuja polovička, nikol pa zamudne obresti. ali pa se ne uvede sistema bonus malus, kot pri zavarovanju, recimo 10 let nimaš niti namanjšega prometnega prekrška dobiš bonus 10%za male prekrške recimo 10% prevelika hitrost na AC. al pa malus za vsak nov prekršek v istem letu.

  • Claudette_Soliz 13:57 26.julij 2022.

    Google je za vsak dan spletnega dela od doma plačal od 400 do 800 dolarjev. V prvem mesecu sem od Googla doma prejel 21.758 $ in 29.467 $ zadnje plače za 3 ure dela na dan...glej več informacij ...........>>>>>>> 𝐖𝐰𝐰.𝐂𝐚𝐬𝐡𝐝𝐨𝐰.𝐂𝐨𝐦

  • Boschtjan Zupanchich 07:31 27.julij 2022.

    Ja, Dobro nam Kradejo in nas Molzejo z temi Davki , vsi ti Pokvarjenci Parazitski Antislovenski Zlobni Hinavski Peklenski !!! ! !!!

  • Avatar Alana_Barnard
    Alana_Barnard 12:26 26.julij 2022.

    Najboljša ponudba ... Google je za vsa spletna dela od doma plačal 638 do 957 dolarjev na dan. Moja mlajša sestra je bila dva meseca brez dela, prejšnji mesec je bil njen ček 28537 dolarjev, tako da je delal doma ...prikaži več 3 ure dela na dan in zaslužil sčasoma lahko še večja ... Tako sem začel ................. >>>>>>>>>>>>>> www.ordcash.com

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.