Magazin /magazin/vip
117648 ogledov

Številne je ta odločitev Pop TV zelo razbesnela

Komentarjev 12
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • silvo82 11:20 23.januar 2020.

    Briga me za te oddaje ker jih ne gledam,ki poneumljajo ljudi

  • branko370 14:03 23.januar 2020.

    A naš narod še ni dovolj trapast? Ga je res treba še bolj poneumljati s takimi programi ?

  • matermila 11:56 23.januar 2020.

    ter vplivneža Teja in Jani Jugovic. ......Pa kaj te vam je?Vplivneža?Na kaj pa vplivata?Na vreme?Še nisem slišal zanju.

    • VojtehVišenhofer 12:37 23.januar 2020.

      Sta ravno takšni "zvezdi", kot vsi ostali nastopajoči. Kdo so t.i. vplivneži oz. influenserji bi pa že lahko vedel, tudi, če si star 80. So pogruntavščina oglaševalcev, kako priti do mladih, ki raje kot TV, gledajo telefon. Zdaj veš... za drugič :)

  • VojtehVišenhofer 10:05 23.januar 2020.

    Najbolj bizarno pri vsem skupaj je pa to, da bodo ti ljudje, ki že sedaj cvilijo, najbolj vneti gledalci oddaje. Seveda zato, da bodo tudi potem lahko cvilili naprej.

  • Majazmaja 14:38 23.januar 2020.

    Dejansko mi oddaja maha dol, prav tako nastopajoči. Gledala nisem niti enkrat. Je pa izjemno težko spregledati ta dva t.i. vplivneža, ker ju mediji 'štulijo' povsod. Gledala sem nek njun posnetek in človek ostane brez besed - Janiju se vidi ...prikaži več in sliši, da ni zgural več kot osemletke, za Tejo se pa čudim, da se je sposobna spustiti na njegov osupljivo nizek nivo.

  • munja 13:31 23.januar 2020.

    Tole pa za mene ni več oddaja Zvezde plešejo. Kje pa vidite kakšno zvezdo? Polovico jih sploh ne poznam. Kdo je sploh lahko zvezda? Vedno slabše oddaje, ki jih gleda vedno manj ljudi.

  • Avatar omega_v6
    omega_v6 15:26 23.januar 2020.

    Zakaj ponudniki tv kanalov nisto pošteni in polek vsakega kanala napišrjo ceno?? Tako bi si pošteno izbral kaj boš gledal in to tudi plačal!! Zaradi teh paketov se ponudniki sploh ne trudijo in imajo zanič program!! Med njimi je tudi ...prikaži več PRO plus,ki z temi različnimi šovi,ki so vsi po istem receptu dela sramoto Sloveniji!! Sedaj so pa začeli z prenosi tega sranja tudi iz Hrvaške le kdo bo to gledal in plačeval??

    • fiston 17:41 23.januar 2020.

      Ja to je pa problem, tudi če tega ne gledaš (jaz ne gledam), ampak jim moram plačati 5 evrov na mesec, da lahko sploh kaj gledam. V bistvu je Pop TV celo nad nacionalko. Če hočeš gledati TV Slovenija, kateri ...prikaži več plačujej naročnino, moraš najprej POP TV plačati 5 evrov. No ampak očitno je toliko teh, ki to sranje gledajo, da ne upajo ven vreči iz osnovne sheme. No nekoč so že bili zunaj in imeli paket za 12 evrov ali koliko, pa očitno onega nihče ni vzel.

  • Avatar yacko
    yacko 23:00 23.januar 2020.

    A pevec in modni agent Tomaž Mihelič je pa kul al kaj? A mora bit res v vsakem šovu en kako bi reku.....aja mal drugačen....Ta lobi je že mal moteč, pa me osebno ne motijo sam ne me posiljevat z ...prikaži več njimi in raznimi paradami.......

  • supreme 17:29 23.januar 2020.

    vplivneža Teja in Jani Jugovic..... Pa sej se zajebavate...se vi se stulite zraven s taksnim kretenskimi izjavami

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.