Slovenija
2045 ogledov

Število nezakonitih prehodov državne meje se je povečalo, več kot tretjina iz Sirije

Komentarjev 10
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Garancija
    Garancija 10:24 17.april 2024.

    Ko jih bo milijon,si bodo ustvarili svojo državo,postavili svoje mošeje,in širiatska pravila,pa uživajte dokler še lahko

  • Avatar Pantani2
    Pantani2 09:34 17.april 2024.

    Slabo se nam piše!!!

  • pipi3 10:08 17.april 2024.

    Glavo ven iz peska, to vidimo, glavo nazaj v pesek. Dobro so nas 'sprogramirali' za samouničenje.

  • Avatar Garancija
    Garancija 10:19 17.april 2024.

    A veste,da bodo tile črni tički hoteli vsak dan sexat

    • Avatar Garancija
      Garancija 10:20 17.april 2024.

      Ker svojih žensk nimajo s sabo ,si bodo “sposodili “vaše

  • atamama 11:47 17.april 2024.

    Nisem najbolj vešč raziskovanja ampak ali mi lahko razloži kdo zakaj so med ilegalnimi begunci in hkrati prosilci za azil Maročani. Saj ne da bi bil šovinist ampak zadnji obisk v Maroku je bil popotovanje po deželi, kjer nisem bil ...prikaži več nikjer opozorjen na nasilje. Zgolj na spoštovanje običajev ob obiskih kulturnih ustanov, ki so hkrati verski objekti. In kako to, da jih potem ne vračamo? Tudi Fajonova ni uvrstila te države med nevarne, a ne? Nekaj mi ne gre skupaj, kaj menite, sem ''bukov''?

  • Avatar Herkules
    Herkules 13:10 17.april 2024.

    Butalski feministični-lgbt lobi si temne ščurke uvaža za svoje umobolne orgije, golazen izprijena! Na koncu bodo izprijenke postale v svoji državi same sužnje pedofilskim mnogoženskim šeriatom. Grde, debele, ostarele, jalove, lapaste, zagrenjene feministke pri njih nimajo možnosti za nič, ker ...prikaži več se oni poročajo in doma posiljujejo samo deklice med 10 in 12 leti starosti! Butalska in EU feministična goveda same sebi kopajo grob! Briga jih, kaj bo za njimi in z drugimi, samo da je zdaj fuk!

  • anton412 12:24 17.april 2024.

    Preprosto namestit jih v vagone odpeljati do Jesenic , odklop lokomotive in izpust v prosti tek .

  • atamama 15:12 17.april 2024.

    Če prav razumem gredo iz Hrvaške proti Italiji. Kaj ni potemtakem vstopna država Hrvaška? Kaj nimajo oni aplikaceje, ki se uporablja za t.i.m. schengen, ki naj bi služila temu, da se registrira vstop (kjerkoli) in registrira izstop.? Kako to da ...prikaži več dela to slovenska Policija? Treba jih pod drobnogled vzeti, ker imam občutek da to delajo za lastno veselje ali pa so ''žleht'' in odžirajo delo hrvaškim policajem. Ali imamo možnost preprečiti ta ''fuš'' slovenskim policajem?

  • jazalen 14:17 17.april 2024.

    Bruselj pa zahteva omilitev nadzora na meji v času poletja. Takrat te golazni ziher ne bo. Pomembno je, da se je odstranila ograja, ki danes stoji na nekaj desetih parcelah za naš denar, denar davkoplačevalcev. Golob, to mi deli miška mala.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.