Slovenija
314 ogledov

Število porok prepolovljeno, ločitev nič manj. Vse več je afer.

Komentarjev 13
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Neprilagojen 08:51 15.junij 2015.

    Poroka, neumnost, ki je izzum religije, da bi lahko bolje nadzirala množice. V sodobnem času pa je poroka le iskanje nadomestnega starša. Iščeš partnerja ali parnerko, da nadomestiš izgubljenega starša. Živel hedonizem in razvrat, vse ostalo je za farške slabiče...

  • Pepe007 10:11 15.junij 2015.

    Poroka je znamenje, da se pač v nekem trenutku čutiš dovolj zrelega, da se za nekaj zavestno in za dolgo časa odločiš. Glede na to, ni čudno, da je porok čedalje manj. Ljudje se niso sposobni sam zanič odločiti, ...prikaži več kaj šele nositi posledice svojih odločitev.

  • kapibara 09:25 15.junij 2015.

    Ko se dva prijavita, da živita v izven zakonski zvezi, se ta kot taka zavede in upošteva.. ne vem ,da je kaki časovni rok določen...

  • Mkovac22 09:30 15.junij 2015.

    Poroka je edini način, da se otrokom zagotovi normalni razvoj. Brez nje bomo kot družba hitro propadli, saj bo večina nezmožna socialnega, normalnega delovanja in življenja.

  • 89943da6c76f273b8ff347bd3224d5d4e3bf388c 09:52 15.junij 2015.

    Poroka je ekonomska skupnost. Še nihče pri ločitvi ni delil ljubezni ampak se vedno deli premoženje in skrbništvo. Torej se ne poročamo zaradi ljubezni ampak zaradi ustvarjanja skupnega premoženja in družine. Afere so vedno bile in vedno bodo. Tisti, ki ...prikaži več se loči zaradi afere se je že v osnovi poročil iz napačnega razloga.

  • bojovi 13:13 15.junij 2015.

    Poroke se ne bodo ukinile, ker potem bodo verske ustanove padle v - .

  • bojovi 13:14 15.junij 2015.

    Če imaš otroka in nisi poročen potem je to greh in ne vem kaj še vsega. Verske ustanove še posebej RKC so dobro farbale narod za cekinčke v preteklosti.

  • Pepe007 13:28 15.junij 2015.

    Ja, ja :). Vsekakor, nekega se vsedeta skupaj, si pogledata v oči in si rečeta: midva bova skupaj, ne bova pa se poročila. Ljudje preprosto po prvem seksu doživijo drugi seks in tako dalje, ne najdejo pa novega ...prikaži več partnerja, čeprav računajo nekje v glavi, da ga bodo. Ampak niso ravno tako uspešni, kot mislijo, da so in ostanejo nekaj let pri istem na koruzi.

  • Marija Eržen 20:37 16.junij 2015.

    Ne, ljudje raje kot bi se za nekaj resno odločili žive "kje v tri dni" !!!

  • erikkk 09:08 15.junij 2015.

    Upam da bo porok še manj... Ljubezen je lepša ko je neobvezujoča ... tud to bi moral ukinat ko partnerja živita več kot tri leta skupaj da potem velja kot da sta poročena...tud jaz pravim da je poroka ...prikaži več neumnost, ki je izzum religije, da bi lahko bolje nadzirala množice...upam da se več parov sreča pamet ...

  • Mojca Lubej 11:53 15.junij 2015.

    no, jaz sem pa mati samohranilka z dvema najstnikoma. Moja dva otroka sta krasna, vsi drugi se strinjajo, da sta zelo samostojna. Strinjam se, da imaš s poroko manj obveznosti, saj si praktično delo deliš na pol, ampak vseeno se da...

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 16:24 15.junij 2015.

    Lepo se da bit skp tud brez poroke. Poznam lep par k je že 20 let skupaj , je vsak tko zgleda zvest en drugmu pa nista imela poroke. Čist odvisno od tega kakšen človk si. Na 6000 poročenih se ...prikaži veče jih 2500 loči. To je skoraj polovica...Poroka že ne more bit neko merilo za zvestobo al pa uspešnost zveze. Kvečjemu je to izpolnjevanje želje žensk ki ljubijo hollywood filme in rabjo ne sam dobrega, zvestega moškega ampak predvsem pravljico idile ki naj bi prišla skupaj z poroko.

  • c1305166 12:39 15.junij 2015.

    Buče. Ljudje se pač odločijo, da se ne bodo poročili.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.