Avto
14 ogledov

Stihija na AC, pa še tovornjaki vštric

Komentarjev 16
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • 89943da6c76f273b8ff347bd3224d5d4e3bf388c 13:21 26.september 2014.

    Upam, da bodo tega na levem pasu fajn po denarnici. Najboljše kar oba, voznika in njegovega delodajalca. Pa tudi tisti na desnem pasu ni ravno nedolžen glede na to, da se ustavlja sredi prazne ceste. Sem pa že enkrat v ...prikaži več živo videl kako je v podobni situaciji nekomu zadaj počil film in je medtem ko je kolona stala skočil v tovornjakarjevo kabino ter mu eno primazal.

  • kozorog81 18:15 26.september 2014.

    Vprašajte se zakaj tako peljeta? Ker drugače vozniki osebnih vozil vozijo vsi po prehitevalnem pasu in se nekulturno rinejo potem pred kamione pred združitvijo. S tem so celo pospešili promet pred seboj , le 2 km praznine preveč sta pustila, ...prikaži več 300 m je dovolj. To je možno videt velikokrat na cestah ne samo v slo.

  • nilvap1948 17:49 26.september 2014.

    Zakaj ste mi prekinili pisanje komentarja?

  • maresem 12:13 26.september 2014.

    Če bi jih primerno "cepili" po denarnici, kaj takega ne bi počeli. Sem bivši kamionar a takih svinjarij takrat nismo počeli.

  • maresem 13:42 26.september 2014.

    Daj Klobasa, pometaj pred svojim pragom. Ja, še manj boste vredni, samo tako nadaljujte.

  • maresem 13:43 26.september 2014.

    ...že zdavnaj vas bi morali strpati na vlake.

  • maresem 14:28 26.september 2014.

    Točno tako!

  • e2rdo66 15:30 26.september 2014.

    Jest tut kamion furam pa mi kej takega ne pride na miseu...se mi zdi da vem kdo je ta model z avtocisterno..

  • Skippy 16:11 26.september 2014.

    In kakšna bi točno bila razlika, če bi vozila pravilno? Edina razlika bi bila edino v tem, da bi avtomobili prispeli hitreje do zastoja.

  • jaki 14:46 26.september 2014.

    Hudimana! Bil sem sveto prepričan, da imaš doktorat zavoljo tvojih "pronicljivih" komentarjev...

  • Žurnalček 15:12 26.september 2014.

    Ej Lebanček , če bi imel mal pojma o vožnji tovornjaka , tele in takih traparij ne bi pisal ne napisal , še manj pa jih javno objavil. Kamion ne more zaustavljati in speljati vsakih 5 m in to je ...prikaži več edino pravilna i poštena vožnja med kamioni in os. avtomobili v takšni situaciji! Če ne kapiraš , ti pa jaz pomagati ne morem.

  • sash77 19:36 26.september 2014.

    upam da bodo v takšnem primeru tudi 99% osebnih avtomobilov ki ne poznajo oziroma nočejo uporabljat sistema zadrge. Sem bil ta teden večkrat v teh zastojih. Nazadnje ko sem prišel v kolono sem se postavil levo (na desni so seveda ...prikaži več bili sami tovornjakarji) in se peljal vštric z enim celo pot. Najprej se je seveda spraznila leva stran (osebni avti). Nato pa sej je kar hitro peljala desna.(točno se je videlo kaj povzroča kolone, prehitro vključevanje na edini pas. Seveda mi je bil poljčin v kamionu na desni strani hvaležen. Osebni avti imajo možnost obvoza, tovornjakarji te možnosti nimajo.

  • Sebastjan Kroflič 13:54 26.september 2014.

    Ah tale Klobasa spet klobasá neumnosti. Sami izgovori, najbolj bosa je pa ta o prevažanju mleka in ostale hrane po cestah. Dostava hrane in ostalega v trgovine predstavlja mogoče 10% tovornega prometa po avtocestah, vse ostalo je tranzit. Vsak dan ...prikaži več se vozim po AC, kar poglejte registracije tovornjakov... RO, BG, UA, SLO, RO, RO, RUS, BG, UA, SLO,.... od desetih sta dva slovenska, ostalo je tranzit...

  • sash77 19:36 26.september 2014.

    upam da bodo v takšnem primeru tudi 99% osebnih avtomobilov ki ne poznajo oziroma nočejo uporabljat sistema zadrge. Sem bil ta teden večkrat v teh zastojih. Nazadnje ko sem prišel v kolono sem se postavil levo (na desni so seveda ...prikaži več bili sami tovornjakarji) in se peljal vštric z enim celo pot. Najprej se je seveda spraznila leva stran (osebni avti). Nato pa sej je kar hitro peljala desna.(točno se je videlo kaj povzroča kolone, prehitro vključevanje na edini pas. Seveda mi je bil poljčin v kamionu na desni strani hvaležen. Osebni avti imajo možnost obvoza, tovornjakarji te možnosti nimajo.

  • Senior 19:40 27.september 2014.

    To se v Sloveniji ne bo zgodilo vsaj še 40 let, ker ne bo drugega tira! Pač živimo v provinciji Butale!

  • Senior 19:42 27.september 2014.

    Le kdo ga bo kaznoval? Večkrat sem se ž e vozil, pa nisem opazil nikjer nobenega policota.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.