To je popolnoma neumno in isto trdi stroka. Ker moram po nepotrebnem obremenjevati sistem da lahko izvid nesem specialistu. Sicer pa sploh če gre za kaj resnega je 30 dni res nerazumna doba, zdravnik te mora poklicat v roku nekaj… ...prikaži več dni ne pa 1 meseca. Če že, bi moral biti zaklep za max 1 teden, pa še to je za veliko primerov zaklep nepotreben, ker ne gre za težje zadeve...
To je popolnoma neumno in isto trdi stroka. Ker moram po nepotrebnem obremenjevati sistem da lahko izvid nesem specialistu. Sicer pa sploh če gre za kaj resnega je 30 dni res nerazumna doba, zdravnik te mora poklicat v roku nekaj… ...prikaži več dni ne pa 1 meseca. Če že, bi moral biti zaklep za max 1 teden, pa še to je za veliko primerov zaklep nepotreben, ker ne gre za težje zadeve...