Pod streho /pod-streho/varcna-hisa
9226 ogledov

Strahovi, da bo Putin "zaprl pipico", so vse večji

Komentarjev 34
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • h4ck3r 08:35 12.julij 2022.

    Hahahah kaki kekci, veliko občin je z odločitvami o primarnem ogrevanju s plinom, onemogočila črpanje sredstev eko sklada za bolj ugodno zamenjavo naprav in s tem dobesedno prisilila odjemalce, da vzamejo plin. Sedaj pa naj kar naenkrat razmišljajo o alternativah? ...prikaži več Tale minister je pa tudi...kaj misli kdo bo prvi ostal brez plina, država, ki ima skladišča ali tista, ki nima? ...b**ak

    • Ender3 11:20 12.julij 2022.

      h4ck3r oni, ki niso na vladi niso alternativa, rušijo še malo tistega kar, nam je ostalo. Vrtovec je, itak samo lagal in špekuliral, kaj vse je naredil za oskrbo s plinom.

    • h4ck3r 12:16 12.julij 2022.

      Ender3...mislim, da si malo zgrešil bistvo mojega komentarja. ;-)

    • Ender3 13:05 12.julij 2022.

      h4ck3r, tudi jaz lahko zgrešim nekaterim je to, stalnica. Err is human 😉

    • h4ck3r 13:52 12.julij 2022.

      ...tako je, vsi smo zmotljivi, samo eni priznamo, drugi pa spet ne. :-)

  • Avatar luckyss
    luckyss 08:10 12.julij 2022.

    Ali pozimi bo plin? Razmislite o alternativah.........Ja, sedaj še lahko sadite nizki fižol...Hvala banda evropska, podkupljena...

    • Burja 11:13 12.julij 2022.

      Letos je ogromno fižola, vsaj pri nas.Pokalo bo na vse strani.Škoda da ni alternative, kako ustrezno shraniti omenjen plin..😁

    • Ender3 11:14 12.julij 2022.

      luckyss👍 katastrofa, EU gre v recesijo po letu 1999 sta $ in € izenačena. ZDA je, uspel veliki met. Uspelo jim je, skozi kovid krizo im ukrajinsko vojno. Vse so načrtno zakuhali in uspeli. Čestitke tudi Bruslju za servirno politiko.

  • Burja 11:08 12.julij 2022.

    Nasplošno naša država nima alternative v nobenem segmetu.Od kmetijstva, do energije..Še pra civilizacije so znale, kako pripeljati vodo do oddaljenih točk, na obali pa imamo vsakoletne zaostritve..Glavno, da plača kapne vsak mesec, ostalo pa, high life. O samooskrbi, pa škoda ...prikaži več besed, itak se nič ne splača, samo uvoz..

  • Željko 09:19 12.julij 2022.

    Poznam zelo dobro alternativo za plin ZRUŠIMO EVROPSKO VLADO z njihovimi sankcijami proti Rusiji in bo plina in nafte, hrane kolikor bomo lahko nesli.

  • ec568744f0d537874fe9d825c81b6f688d633008 09:23 12.julij 2022.

    Jaz sem že premislil pred 20 leti .Nobenega plina doma ,ogrevanje briketi,premog,klima,kuhanje pa na elektriko in za zlato rezervo štedilnik na drva in to je to.Centralno peč na drva pa zgolj tu in tam za toplo vodo ,ker jo pač ...prikaži več imam, je preveč potratna .No poceni pa ni ničesar več,to je EU in vladam uspelo uresničit in zgolj le to počnejo,delajo umetno krizo ,narod pa trpi in zgleda da ne bo nikoli temu konec,kje meja kjer se to ustavi????

  • jakec1575 12:30 12.julij 2022.

    predlagam uvedbo alzirskega plina nazaj in vsaj eno obnovo rezervoarja v Sloveniji. Ko tece voda v grlo, bo avstrija zaprla. kot je to ze nekoc storila. ceprav so bile nase zaloge.

    • Ender3 12:54 12.julij 2022.

      jakec1575 in podobno bo storila tudi Hrvaška imamo že, izkušnje.

  • Avatar Anion6anion
    Anion6anion 09:32 12.julij 2022.

    Država mi je govorila naj grem na plin, dali celo vzpodbudo prek eko sklada da je to prihodnost ogrevanja in zelena energija. In zdaj naj jaz iščem alternativo???? Butalci bili na oblasti , očitno so butalske navade tudi pri novi oblasti.

  • 4krogci 08:28 12.julij 2022.

    Jah plin bo…sam v kaksni obliki je pa druga zgodba! Ce zmaga putin pol ga bo tolko kolkr ga bomo uzel (spet odvisno kaksne sankcije se se spomnejo) ce pa zmaga zelenko….no pol bo pa plin apriorij rezerviran za plinske ...prikaži več celice po navdihu izpred skoraj 80let!!

    • Ender3 11:24 12.julij 2022.

      4krogci👍 kar še ne vemo je, da je Putin že zmagal samo zahod, tega ne žali priznati. ZDA pa so dosegli, kar so načrtovali.

  • Avatar Mehičanka76
    Mehičanka76 15:09 12.julij 2022.

    Očitno Eu pojma nimamo o samooskrbi, čeprav se imamo za nadvrsto. Se že kaže kakšni mali drekci pekci smoČe bomo še naprej računali na funkcionarje, da nas bodo greli in hranili nas bo kmalu zeblo in tudi lačni bomo.

  • Avatar care
    care 12:00 12.julij 2022.

    Slava Ukraini. aaahahaha

    • Ender3 13:02 12.julij 2022.

      Slava jim je že minila, realnost je pa kruta !

  • Željko 12:16 12.julij 2022.

    Zelo kmalu bodo v Sloveniji protesti v BIH so se že začeli in tam vam obljubljam vlada slovenska ne bom miroljuben ker sedaj kradete moj denar

    • Ender3 12:52 12.julij 2022.

      Željko, in kdo ti krade, če hočeš protestirat pojdi v BiH tukaj protestov posameznikov, ne rabimo.?

    • Željko 15:11 12.julij 2022.

      Ender zaplotani kradejo mi denar ko moram drago plačevati nafto, plin ,hrano, gradbeni material... Še malo počakaj in vas bo levake ljudstvo brcnilo tja od koder ste se vzeli

    • Željko 15:12 12.julij 2022.

      Vzeli pa ste iz gnoja ker že kaka dva meseca v državi smrdi

  • bobubob 07:54 13.julij 2022.

    Rogljiček manj, je rekel Janša. Ker se ne upa 'pošaliti' s svojimi bruseljskimi gospodarji, se je 'pošalil' s svojimi volilci. Pa naj še kdo reče, da revolucija ne žre svojih otrok.....

  • Plavi-mil 14:57 12.julij 2022.

    400.000 bedakov se bo grelo s plesom in pesmijo, ter upalo na milejšo zimo, mi , kateri imamo gozdove, svoj les in šporhet se bomo pa lepo greli.

  • Jernej65 12:12 12.julij 2022.

    Na koncu bo lahko Putin imel ves plin zase. Evropa si bo opomogla, Putin si ne bo nikoli.

    • Avatar Jurič Zvonko
      juric 12:39 12.julij 2022.

      Ma si res plitek v glavi, Rusi bodo plin pač izvažali drugam, na trge kjer je vsaj polovice zemljanov, Na koncu bom itak potegli krajši konec mali ljudje EU in nihče drug. Bodgati bodo na ta račun še bolj obogateli, ...prikaži več revčki pa bomo še bolj revni. Enim to pač očitno ne potegne.

    • Ender3 12:58 12.julij 2022.

      Jernej65 res je, kako ste mladci lahko tako plitki v glavo. Putin bo preživel, EU pa tone v recesijo, ker sledi zahtevam Američanov.

    • Jernej65 13:39 12.julij 2022.

      Ender3, ne trosi neumnosti. Tisti ki so po 2 vojni poslušali Američane jim je vsekakor šlo bolje, kot pa tistim, ki so poslušali in sledili Rusom. Poglej si mal Nemčijo, ki je bila razdeljena na pol. Rusi so uničili celo ...prikaži več vzhodno Evropo. Gle de na to, da si že kar staro kljuse si to sigurno opazil, ali si pa res toliko zabit.

  • Naklonsky 13:50 12.julij 2022.

    Omejitve plina niso planirane… Zanimivo. Ali v golobnjaku sploh kdo kaj razmišlja ali celo planira? Saj razumemo, da imajo veliko dela sami s sabo… toda vseeno je treba razmišljati še malo za VSE državljane, mar ne?

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.