Svet
22393 ogledov

Saj ni res: Strelca iz Beograda sploh ne bodo kazensko preganjali

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Leon
    Leon 06:41 04.maj 2023.

    Otroci so odraz svojih staršev. V kolikor jih nimajo pod nadzorom jih bo uničil Veliki brat .

  • kapibara 19:43 03.maj 2023.

    Mic po mic .. vedno bližje..

  • Kmodri 20:23 03.maj 2023.

    Seveda je res. Samo žurnalovci nimate pojma o pravu...

  • Ender3 20:46 03.maj 2023.

    Če ga ne doleti kazen, ga bo krvna«osveta» zob za zob, glavo za glavo. V Srbiji to še živi kot, tudi mafijski klani. Vprašanje pa je, kaj bo odločila psihiatrična forenzika. Stanje afekta mu ne bo ravno v pomoč, ker ...prikaži več je bilo vse dokazano in načrtovano..

    • Kmodri 21:01 03.maj 2023.

      Sem mislil, da imajo s tem problem le Albanci!

  • rd2dmk2 06:11 04.maj 2023.

    ok, fant je iz premožne in ugledne družine.. pa se sedaj spomnite na članke o tolk starih otrocih, ki so naredili samomor .. zakaj že ? zaradi maltretiranje vrstnikov, okolice, nezmnega dokazovanja družbi. pozabljate koliko samomorov je najaponskem med tolk ...prikaži več starto mladežjo. družba, mi vsi smo več ali manj krivi da je stanje tako. pač envzame pištolo, drugi pa ukrade avto in se zabije v grućo,tretji pa gre pod vlak. mi pa.. live and let die.

  • kapibara 19:35 03.maj 2023.

    Ni panike. Spustit in ga poslat na vselja koder sodniki- milicija- pravosodje ..itd klika Srbije/ Beograda živi..

  • miho 22:36 03.maj 2023.

    To nima zveze z zahodom. Ima pa zvezo z očetovo in materino malomarnostjo. Če učenca ne morejo kaznovati, naj kaznujejo očeta in mater. Starši so odgovorni za svoje otroke.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.