Svet
151 ogledov

Strelec: Napad "grozljiv, a nujen"

Komentarjev 13
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • privat 09:27 24.julij 2011.

    Še en srbski junak...??Zakaj pa si ne najde enega tujca pa se z pestjo ne pomeri...na koncu bi dojel...živi in pusti živeti!!

  • glupi 12:00 24.julij 2011.

    Spet muslimani krivi,...................Jozek ali Josssssske!

  • Avatar AtaAufbiks
    AtaAufbiks 17:38 24.julij 2011.

    Rimski cesar Neron je imel prav, ko je s kristjanov delal žive bakle in z njimi futral leve!

  • albert 18:28 24.julij 2011.

    jozek D. se popolnoma strinjam s tabo. Nekateri zagovorniki muslimanov ne morejo ali nočejo dojeti,da se muslimani v Evropo priseljujejo načrtno.Edina naloga jim je,da imajo čim več otrok, živijo na račun države kjer so in ne sprejemajo kulture in način ...prikaži več življenja.To je dejstvo islamizacija Evrope potiho in načrtno.To mi je pritrdilo kar nekaj muslimanov!

  • glupi 18:43 24.julij 2011.

    .......To mi je pritrdilo kar nekaj muslimanov!......hehehe, res ti verjamem, od muslimani samo nafte VZAMEMO, A NE! in vojne ustvarimo.

  • stalker 21:13 24.julij 2011.

    čaki kva za 93 umorou bi dobu sam pičkastih 21 let zapora pa to so bolani prizateti ljudje ooo moj hudic (bog ne obstaja hudic ja) kva so to fuknjeni umsko prizadeti mislm njihov zakon res bolan zakon

  • stalker 21:14 24.julij 2011.

    care

  • mirko 21:33 24.julij 2011.

    Lahko vsi skupaj pametujemo pa ne bo nič pomagalo dokler on sam ne bo povedal pravi vzrok zakaj je to storil. Po pravici povedano ne deluje mi kot hladnokrvni morilec. Pravzaprav pa tudi Hitler ni izgledal kot morilec, pa ...prikaži več je vseeno zaradi njega umrlo na miljone ljudi. Je morda v njemu kaj Hitlerjevih genov?

  • privat 19:08 27.julij 2011.

    kaj pa če je to srbijanc?? kaj je po tem čudnega??

  • privat 10:49 24.julij 2011.

    kaj te budale vidijo ko pravijo grozljiv, potreben ?? Potrebno ubijati?? Naj mi kak četnik to odgovori ,da razumem ali vsaj da vidim kaj je odgovor za potrebno ubijati ženske in otroke,mladino??Samo ne v čirilici.

  • privat 19:06 27.julij 2011.

    kako samo...dober je dobil ,če pogledamo koliko morilcev je v balkanski vojni in se slobodno sprehajajo tudi v Sloveniji...in kaj naredi oblast...nič,policija pa samo ropa z prometnimi prekrški oblast zadovolna,samo da lahko naprej krade!!..denar je pomemben ,drugo so stranski nepomembni dejavniki!

  • allstarr111 11:09 24.julij 2011.

    Temu se je odpeljalo in to popolnoma. Ne podpiram njegovih dejanj, čeprav ga po eni strani razumem. Čela skandinavija je postala neko varno pribežališče beguncev in ekonomskih priseljencev predvsem iz Muslimanskih držav. Problem je v tem da ti priseljenci hočejo ...prikaži večjo živeti kot so živeli doma + prejemati državno pomoč ki je v skandinaviji najvišja na svetu. Sem gledal dokumentarec ko so v Stockholmu ravnatelja osnovne šole vprašali koliko ima učencev -1400, in koliko od tega je Švedov -2Nimam nič proti muslimanom ampak če prideš v sredino kjer po defaultu ni muslimanov, potem svoje vere ne vsiljevat drugim ali pa se obnašat da je to moteče.

  • privat 20:03 24.julij 2011.

    vse je politika kriva in dolgo izobraževanje ,ki se nam vrne kot veliko škoda. Poglejmo našo vojsko in njihovo izobraževanje(kakor vidimo je Breivik bil vojak) Osebno poznam dosti Slovenskih vojakov in lahko trdim da so vsi ti ljudje nekako usmerjeni ...prikaži več protiv tujcev . Vsi ti vojaki so zelo oz.skrajno desno vzgojeni in nevarni za Slovenijo kot multietično Slovenijo v bodočnosti Prav vsi vidijo rešitev kakor navaja ta morilec Breivik. Zakaj taka podobnost....??'...Enostavno tako so iztrenirani in drugačnega mnenja ne sprejemajo.! Pač čista Slovenija!..??

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.