Zdravje
11005 ogledov

Strokovnjaki opozarjajo: Vidimo le vrh ledene gore

Komentarjev 11
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar ovca
    ovca 17:13 11.december 2020.

    Absolutno ste dokazali,da imate nadzor....nad polopalisci. Le kdo vam se verjame??? Ok,jaz. Toliko : verjamem,da svizec zavija cokolado,da jo lahko potem kupimo v trgovini....

  • Mesija 16:59 11.december 2020.

    Vi ne vidite 1cm pred nosom. https://www.youtube.com/watch?v=cvYq8_6NSq0

  • Skipi 18:07 11.december 2020.

    Ne opozarjat , treba bo kaj narest, kdo pa bo drug če ne vi zdravniki. Ne jamrat , iščite rešitve.

  • Ender3 18:14 11.december 2020.

    No, ja, imamo kombinacijo, razdvojene, nekredibilne politike, in podhranjeno, strokovno šibko in nekonsistentno stroko. Med njimi pa solira vladni govorec. Se čudite, da ne vidijo vrha ledene gore ?😎

  • štumbamfirer 20:11 11.december 2020.

    ne verjamem vam

  • jezero 07:00 12.december 2020.

    Le kje živimo, če je "glavni" Jelko Kacin?

  • Orto 16:50 11.december 2020.

    Pogrešam velikotičnega Wernerja v belih kopalkah in mentalno veleposestnico Ribičko v teh strokovnih debatah. Da nista trenutno na podiplomskem študiju na Harvardu

    • Marcelko 16:57 11.december 2020.

      Očitno si nekdo z malim in imaš zato kompleks. Morda te bo teh muk rešila prihajajoča rešilna vakcina, ki jo že nestrpno čakaš

    • Orto 17:22 11.december 2020.

      Tudi mi z malimi miramo živeti, sa ste lahko vi z velikimi srečni. Razumem, da rabiš velikega da se sabljaš z Wernerjem v dolgih osamljenih nočeh na Harvardu. Aja, da ne pozabim ta injekcija ki jo ti dobivaš od dr. ...prikaži več. Wernerja ne ščiti pred nalezljivimi boleznimi, kot ta ki jo jaz pričakujem

    • mulc1 17:40 11.december 2020.

      Budalo neotesano.

    • Orto 17:43 11.december 2020.

      Werner si ti ??

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.