Splača se biti večni študent. Kdor pa največ prispeva v državno blagajno (trezor) se ga pa najbolj molze.
Tudi ti si eden tistih, ki prebira le naslove in komentira.
Danes je spet eden vesel,ker je zadel na jackpotu 175 jurjev
Ups stara novica
Avtorici članka postavljam vprašanje: ali bi se vam zdelo preveč brezvezno, če bi v naslovu navedli, da je to LETNI zaslužek???
Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.
Splača se biti večni študent. Kdor pa največ prispeva v državno blagajno (trezor) se ga pa najbolj molze.
Tudi ti si eden tistih, ki prebira le naslove in komentira.
Danes je spet eden vesel,ker je zadel na jackpotu 175 jurjev
Ups stara novica
Avtorici članka postavljam vprašanje: ali bi se vam zdelo preveč brezvezno, če bi v naslovu navedli, da je to LETNI zaslužek???