Slovenija
251 ogledov

Študentsko delo se je prepolovilo

Komentarjev 4
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • sprehajalec 22:52 08.julij 2016.

    Ne mi, točno se ve za imena. Morda tudi ti. Jaz nikakor ne. Sem vedno delal, pa plačeval davke, p plačan sem bil po učinku. Vedno so gledali pod prste, če se pokrivam. Treba je v Sloveniji ločiti ...prikaži več kolektivno odgovornost od individualne.

  • mph 09:27 09.julij 2016.

    Študentsko delo za res priložnostno pomoč je obstajalo od zmeraj, vsaj 40+ let nazaj lahko rečem iz prve roke. Problem pa je nastal v zadnjih 10+ letih, ko so moderni fevdalci začeli to zlorabljat za redno delo z bistveno manj ...prikaži več stroški. Problem ni študentsko delo, problem je kapitalizem, ki ga imamo (in to tisti, iz povojev ameriškega kapitalizma).

  • izRODEk 21:44 08.julij 2016.

    Škoda sploh kaj reči. Študentje in dijaki bi se morali učiti ne pa, da odžirajo delo odraslim.Odrasli deajo na črno ali celo preko študentskih napotnic drugih.O ceni dela pa tako in tako....ko študent zasluži več, kot redno ...prikaži več zaposleni, je nekaj hudo narobe.Sistem bo kolapsiral. Žal šele čez 25-30 let, ko bo dokončno postal nevzdržen.Vse smo zajebali. Vse.

  • 4d5eccf93739c6305aaf8969a682cc57e1fd7395 23:49 08.julij 2016.

    Plače na nivoju centralne Afrike.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.