Zdravje /zdravje/aktualno
3497 ogledov

Covid-19: Toliko članov gospodinjstva lahko okuži en pozitivni

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • jakec1575 12:50 02.november 2020.

    Meni so fascinantni primeri druzin, ko se druzinski clani niso nikoli okuzili. Kar je pri tej kuznosti neverjetno. Ali so se ze prekuzili kdaj prej, ali pa imajo t celice podobnega koronavirusa, ki so virus zatrle v kali?? Še vedno ...prikaži več bi PCR test kaj našel. Bili so ves cas okuzbe v svojem gospodinjstvu negativni. Te ljudi bi morali dati v preiskave.

    • mph 13:44 02.november 2020.

      Po mojem tudi počnejo. Znanec je zbolel, imel kar nekaj težav, partnerka pa ves ta čas ni zbolela. Najbolj značilno za tiste brez težav ali, da se ne okužijo, je res velika količina D vitamina v krvi.

    • Marcelko 13:52 02.november 2020.

      mph, še malo prej si drugače pisal, vsi 4 zboleli. Nabijaš, da se kar kadi, nakladač

    • maresem 13:54 02.november 2020.

      On ima veliko prijateljev in vsi, razen njega so okuženi ker samo on nosi nagobčnik, oz. nosi 3.

    • blayo 14:29 02.november 2020.

      Kolega se je okužil, bil pozitiven na PCR, njegovi otroci in žena pa vsi negativni (en teden po njegovem testu), čeprav sta med začetkom simptomov in testom pretekla dva dneva. Po testu se je izoliral. Pri bratrancu se je pa ...prikaži več cela družina okužila med sabo oziroma so bili pozitivni na PCR.

    • mph 08:01 03.november 2020.

      O čem ti to @Marcelko? Kdaj sem kaj drugače pisal? Vem, da imate desnosučni težave z razumevanjem napisanega, pa vseeno.

  • Marcelko 13:51 02.november 2020.

    Znanstveniki so ugotovila,---- mater vam.... ostajam brez besed, goveda lažnjiva.

  • Avatar Sienna_Skinner
    Sienna_Skinner 17:07 02.november 2020.

    Na delovni čas s polnim delovnim časom zaslužim več kot 25000 USD na mesec. Prejšnji mesec je moj ček na plačo znašal 26385 USD, samo 3 ure sem delal na prenosnem računalniku. To počnem .......... >>>>>>>> DouCash.Com

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.