Svet
965 ogledov

Britanski premier s to odločitvijo razveselil Zelenskega

Komentarjev 23
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Mark035
    Mark035 16:27 14.januar 2023.

    Ukrajinci so dobili že stotine tankov, pa ni nič pomagalao, sedaj pa bodo dobili različne tanke in vsak, ki se spozna na logistiko, ve, da bo to nočna mora za oskrbo :) Upam, da bodo te kante čim prej končale ...prikaži veče kot kup železja, kot so slovenski tanki nekje v ukrajinskem grabnu,

  • Avatar Hribar65
    Hribar65 16:27 14.januar 2023.

    SLAVA RUSIJI - Z - СЛАВА РОССИИ

  • Dragonja 16:30 14.januar 2023.

    Upam,da se bojo Rusi maščevali temu angleškemu indijcu in mu pošljejo pozdrav na London.

  • janči 15:38 14.januar 2023.

    Tile so pa zraven Američanov največji debili, kar jih tlači to zemljo. In, da noben niti ne pomisli, kako s takšnimi potezami podaljšujejo agonijo Ukrajincev. Ravno danes potekajo na območju celotne Ukrajine pospešena raketiranja s strani Rusov in sedaj so ...prikaži več menda Ukrajinci strašno razočarani nad ravnanjem Rusov. No, ti zadnji so očitno skapirali, da jih nima več smisla šparati in so udarili na polno. Čestitke Gerasimovu in Surovikinu.

  • janči 17:05 14.januar 2023.

    Evropi je začelo zmanjkovati orožja in se zdaj bojijo, da bodo potem sami na suhem, če pošljejo še zadnje kose v Ukrajino. Itak bodo Rusi vse prej ko slej spremenili v kup zarjavelega železja. Evropa je vse manj složna in ...prikaži več kmalu se bodo ljudje dokončno uprli podpiranju Ukrajine. V posameznih Ukrajinskih mestih pa so Ukrajinci sami začeli obračunavati z domačimi nacionalisti, saj vse bolj ugotavljajo, da niso Rusi tisti, ki jih ubijajo, ampak domači nesposobni "branitelji".

  • Avatar Leon
    Leon 13:21 16.januar 2023.

    USA se bodo borili proti Rusiji do zadnjega Ukrajinca . Zakaj to narodu ni jasno ?

  • QSprm 09:10 16.januar 2023.

    Premier VB je zgolj pateticna nakaza v podobi pohlevnega hlapca wef pedofilisticne oligarhije. Otoku ze nekaj casa vladajo degenerirani izordki, ki se razlikujejo le po tem, da je en bolj slabo postrizen kot drugi.

  • kapibara1 17:34 16.januar 2023.

    Veli Rusi si že pojejo: ... Samo naslov- karikirano..https://www.youtube.com/watch?v=BPBQ22lROR4

  • Jernej65 15:55 14.januar 2023.

    Tako je prav. Ruse je treba zaustaviti v Ukrajini. Putinov pohod se mora čimprej končati. Že predolgo ZDA in zahod mečkata s pomočjo. Vsi Putinovi načrti so do sedaj že padli v vodo, naj še pade ta agresija na Ukrajino. ...prikaži več Kaj si ta bedak sploh domišlja. Evropa je na srečo vse bolj složna in podpora EU narašča, čeprav si je Putko prizadeval zasejati razdor v EU.

    • Pišmevuh 17:23 14.januar 2023.

      Spij rajši enega.

    • Ender3 18:22 14.januar 2023.

      Jernej65 ti nisi mentalno ti si, informacijsko močno podhranjen. Na mesto, da izgubljaš čas s komentarji po forumih poglej kakšne YT prispevke. Če jih ne razumeš si pomagaj z google prevajalnikom.

    • Jernej65 18:43 14.januar 2023.

      Kaj je rusofili, vas skrbi za bedaka Putkota, odklenkalo mu je, pa če se na trepalnice postavite. Pa mal ga cuknite, ruska vodka baje pomaga.

    • Avatar pantani
      pantani 19:34 14.januar 2023.

      Ukrajinci na celi fronti izgubljajo,vse več mest zavzetih!!!

    • Avatar pantani
      pantani 19:36 14.januar 2023.

      Še 1x več si s svojimi komentarji dokazal,da imaš IQ sobne temperature!!!

    • Jernej65 01:43 15.januar 2023.

      pantani, če bi ti imel IQ kaj večji od sobne temperature, ne bi čepel na minimalni iplači in se jokal. Z mojimi komentarji se strinja velika večina Evrope, s tvojimi le ducat rusofilov, ki imate gnezdo na tem portalu. Bo ...prikaži več treba poleteti malo ven iz rusofilskega gnezda, v svet.

    • janči 11:00 15.januar 2023.

      Ah daj no Jernejček, bolj realno zveni "ven iz rusofilskega gnezda, v smrt".

    • Jernej65 13:13 15.januar 2023.

      No janči izvoli. Zaradi mene lahko greš tudi v smrt, samo Putkovemu kanon futru se pridruži, Putkotu se bo jebalo zate.

    • janči 13:40 15.januar 2023.

      Kot se mi je zdelo, da bo, nisi razumel.

    • Jernej65 17:22 15.januar 2023.

      Al pa ti mene ne.

    • Avatar pantani
      pantani 19:43 15.januar 2023.

      jan,pa saj ne more razumeti,če mu IQ ne dovoli!!!

    • Jernej65 01:07 16.januar 2023.

      Takih zadev, kot jih zalega rusofilčkov zagovarja, moj IQ res ne doseže, hvala bogu da je tako. Ti se kar ponašaj s svojim rusofilskim IQ jem 250 po ruski lestvici, ti ga sploh ne zavidam.

    • Avatar pantani
      pantani 11:37 16.januar 2023.

      Lej,dejansko pišeš komentarje na nivoju najstnika, nič čudnega,da se ti vsi smejijo!!!

    • Jernej65 13:12 16.januar 2023.

      To pa verjamem, da se v tvojem rusofilskem brlogu mojim komentarjem "smejite". To me še pa najmanj moti. Ko se bo nad mojimi komentarji zgražala skoraj cela Slovenija, kot se nad tvojimi in mi bo vladal vaš rusofilski kralj Kordiž, ...prikaži več potem me pa bo res skrbelo.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.