Slovenija
26 ogledov

Šušteršič izstopil iz Državljanske liste

Komentarjev 13
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • francelj 10:16 22.maj 2013.

    Končno! Meni se je zdelo, da je že kar predolgo čakal.

  • Rav Rudolf 10:34 22.maj 2013.

    skrajni čas, če se umaknil včeraj, bi bilo že prepozno !itak je naredil eno samo zbrko in veliko škodo !

  • d 11:50 22.maj 2013.

    En bedak manj, hvala Janez.

  • ac-dc 11:58 22.maj 2013.

    Zavohal je, da vrag šalo jemlje...in odmaglil, preden bo prepozno. Tako je zdaj postal heroj.

  • bojčuh 16:46 22.maj 2013.

    PA KAJ MISLIŠ,DA BOMO ZATO ŽALOVALI.EN PRASE MANJ PRI KORITU-DRUGI ŽE ČAKAJO!!!!

  • dragec 21:42 22.maj 2013.

    pamet ga je srečala

  • KOJAK 22:55 22.maj 2013.

    Vidim da si pojedel pamet. A mi lahko razložiš kaj so to "koko" obveznice in kako nas je Šuštaršič s tem spravil v ku***. Podrobno prosim, ker jaz tega ne razumem.

  • mph 00:17 23.maj 2013.

    Super bi bilo, če bi že davno prej. Beda od človeka in ekonomista (pa ga osebno ne poznam, ga pa poznam po njegovem "delu" brezobzirnega neoliberalkapitalista), brez njega tudi vampir ne bi uspel narediti v enem samem letu toliko škode, ...prikaži več kot jo je skupaj z njim.

  • CastrumFF 09:57 22.maj 2013.

    Bravo Janez! Načelnost je tvoja vrlina!A man with "cohones"

  • Šemefuky 21:01 22.maj 2013.

    Ne bomo ga pljuvali, pohvaliti ga moramo, ker je nam državljanom prodal kokošje delnice in nas spravil malo u ku..c, sedaj pa mlečnozobi analitik nadaljuje raboto z novim zadolževanjem prašičjeglavi PreVirant pa klesti plače v njegovem plačnem gnojišču, ker je ...prikaži več to edino česa je ta gnoj sposoben in kar zna. Take politike kot so naši, ker nam, ko lopovom zmanjka še malo vzamejo, nam življenje malo podražijo in se za povrh še v tujini na naš račun še malo zadolžijo je treba iskati med otroci iz otroškega vrtca. Za tako delo ne rabiš posebnih znanj, sistem pa funkcionira tako, da stare lopovske babe nismo sposobni čuvati. Prašičjeglavi pakr naklada in naklada in naj se goni v 3 PM.

  • rogixl 11:35 22.maj 2013.

    S čim si je ta človek prislužil toliko pozornosti?

  • Oxxo 20:17 22.maj 2013.

    Šušteršič - ob svoji plači bi si lahko privoščil frizerja in si svojo neugledno grivo las malo spravil v red.

  • majdas 20:30 22.maj 2013.

    Kakšni komentarji ... A je treba vse popljuvat ?!Jaz osebno g. Šušteršiča cenim in menim, da je delal pošteno. Čas pa vedno vse pokaže !

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.