Avto /avto/testi
12607 ogledov

SUV z revolucionarnim bencinsko-dizelskim motorjem

Komentarjev 3
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • stromar 09:58 23.februar 2020.

    Verjetno se mazda šali s tem fosilcem, kot z onim bev z baterijo 30 kWh in dosegom 200km

  • wolf.ata 12:31 23.februar 2020.

    prav imaš, drugače pa jaz imam novega Renault Kadjarja ,Limited 1.5 dci Blue 115 km in vam pravi,da se splača,poleti z klimo po avtocesti vožnja od 4,2-4,8 z vožnjo med 110-150km/h ,nobene skrbi ni zaradi regeneracije dpf filtra,vse dela avtomatsko,potegne ...prikaži veče pa mi po števcu do 203 km/h,so se Renaulti zelo poboljšali...

  • wolf.ata 12:45 23.februar 2020.

    sem pa imel problem z avtom,ki sem ga kupil za hčer,Twingo tce 90,letnik 2015 z prevoženimi 32.000km,od drugega lastnika (Saša D.),sem ga kupil v Tpv Brežice,so mi prikrili,da so ga že v Revozu vozili kot testnega,sem menjal Turbino,Vplinjač (frgazar),Elektro magnetni ...prikaži več ventil,Izpuh (čisto prerjaven,gnil,prežgan)in še ni deloval kot je treba,začel je nagajati po izteku enomesečne garancije in ga niso znali popraviti, pač naletiš občasno na kakšen slabši avto in to je možno pri vseh znamkah avtov..

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.