Slovenija
13869 ogledov

Švarc Pipan opozorila Goloba in vlado

Komentarjev 25
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar luckyss
    luckyss 20:08 31.julij 2022.

    To ni SDSs banda kjer vsi poslušajo enega in edinega firerja..Bistvo delujoče demokracije je nadzor !!...In nadzor ne pomeni nujno nezaupanje ampak razbremenitev za vlado...Ampak ti tega ne razumeš, si preveč NoroTv gledal...

    • Avatar luckyss
      luckyss 20:10 31.julij 2022.

      Zgornji komentar je namenjen @eminenca, ki se je spet izgubil in bi se moral preimenovati v @demenca..

    • eminenca 20:51 31.julij 2022.

      "Bistvo delujoče demokracije je nadzor !!" ... ja tega pa res nisem vedel, samo še to mi povej, kdo izvaja nadzor ... pa kakšna razbremenitev, kakšne bedarije spet strešaš, jao, groza ... očitno si ne predstavljaš kako poteka seja vlade ...prikaži več in take izjave kažejo na nekonsistentnost ... sedijo skupaj, potem se bodo pa še nadzirali ... je res maš kratko pamet, ubogi

    • oneh 21:38 31.julij 2022.

      Nadzor nad lastnim delom si lahko omisli le levak. Levak, katerega IQ v višini številke lastnih čevljev je nedosegljiv ideal pa lahko v tem vidi delujočo demokracijo. Očitno je @ luckyss-u zagovarjanje rusokomunacističnih zločinov že tako načelo drastično omejene kognitivne ...prikaži večne kapacitete, da je začel bluziti celo pri stvareh, nad katerimi se tudi večina levakov zgraža. Nenazadnje, nadzor vrši CK ne pa neka ferčifela, kateri je funkcija stopila tja kjer je prazno- v vakuum med ušesi.

    • oneh 22:04 31.julij 2022.

      Sem malo pregledal medije pa se sprašujem, ali so Srbi zares takšni šubci in karine, da slavijo stoletno služenje Turkom zaradi poraza na Kosovskem polju, da slavijo začetek WW1 na svojem ozemlju in se očitno pripravljajo, da bodo skupaj s ...prikaži več rusikomunacisti pripeljali svet na rob WW3. Tupi kot so, pa se ne zavedajo, da v WW3 ne bo zmagovalca in tudi Srbije ne več. PS sem do sedaj mislil, da so levakai najbolj glupi pa so očitno Srbi še bolj, Da pa moja teza drži- levaki med Srbi so pa še bolj.

    • Avatar luckyss
      luckyss 06:19 01.avgust 2022.

      Nadzor v dejavni demokraciji se izvaja od spodaj navzgor...V danem primeru se Pipanova odziva na odpor ljudstva do ukrepov prejšnje vlade..

  • becar 19:46 31.julij 2022.

    Sorazmeren poseg v človekove pravice je sam po sebi neustaven. Ta pojem si je izmislila covid mafija. Človekove pravice so absolutno NEDOTAKLJIVE! Nobenih sorazmernih posegov ni dovoljenih.

    • Avatar luckyss
      luckyss 20:03 31.julij 2022.

      V bistvu je bil sorazmeren poseg v človekove pravice npr. ob izbruhu črnih koz, ko je potrebno obvezno vse precepit..To je bil primer v bivši Jugoslaviji.....Ampak tedaj je bila smrtnost 33% in ne 0.02% in poleg tega je cepivo delovalo....

    • eminenca 20:07 31.julij 2022.

      vprašanje je kaj sploh spada pod človekove pravice ... ali je varnosti pas v vozilu in čelada dolžnost ali pravica ... nikogar ne ogrožam, pa me oglobijo, medtem ko se okužen sprehajam naokoli med ljudmi, pa me nihče ne oglobi ...prikaži več ... kje smo, razloži

    • becar 20:13 31.julij 2022.

      @eminenca: Človekove pravice so zapisane v ustavi, med njimi je svoboda gibanja, ki nam je bila z raznimi PCTji, občinskimi omejitvami, maskami na prostem........kršena na vsakem koraku. Obvezno cepljenje za katerega se je covid mafija tako trudila ter nekateri drugi ...prikaži več ukrepi je opredeljeno v ZNB, kjer so navedene bolezni kot so črne koze, hemoragične mrzlice itd....ne pa razni prehladi z 0,1 % smrtnostmi. Potem je tu pravica do zdravniške oskrbe, ki nam je bila serijsko kršena itd........

    • Avatar luckyss
      luckyss 20:15 31.julij 2022.

      Preberi si ustavo..En neumen lahko več vpraša kot deset pametnih odgovori...

    • eminenca 20:45 31.julij 2022.

      becar , kar se mene tiče, bi lahko še marsikaj drugega ukinili ... čudi me, zakaj imamo preko 20.000 predpisov in vseh mogočih zakonskih aktov, če imamo pa eno knjižico, z naslovom ustava rs ... res čudno zakaj toliko pravnikov, ...prikaži več sploh me pa čudi zakaj se vlada ukvarja z zdravniško stroko in z navadnimi prehladi kot je kovid, še bolj me pa čudi, da se ukvarja z nevladniki, ki bi lahko prevzeli oblast, ne pa da čas zapravlamo z volitvami

    • Ender3 20:57 31.julij 2022.

      eminenca, saj za jajoševo kliko ustava ne velja in jo, sproti kršite zato imate evangelij po JJ in tega se edino držite. Potem pa se čudite, da se vas označuju za sekto .

    • becar 21:27 31.julij 2022.

      Eminenca, vsak sprejeti zakon mora biti v skladu z ustavo, to je osnovna vloga ustave.

  • Dusan12 07:33 01.avgust 2022.

    Velika novica,, pipanova opozorila goloba, halo, pod vlado Janše se je kaj dogajalo, vsak novih, svežih novic, da te je pekla glava, raziskovalnih novinarjev,, za vsakim vogalom, pa se sprašujem, kje so sedaj, kaj počnejo, reveži, režimski svobodni hlapci, so ...prikaži večo na zasluženem dopustu, brez njih so javni mediji postali nezanimivi, pod Janšo smo vedeli kaj se dogaja v politiki, v svobodi pa ministrica živi na drugem planetu, kloven Marjan pa pobalinsko vpije samo žička je šla STA in Tv pm

  • eminenca 21:28 31.julij 2022.

    človek napiše komentar, ker pričakuje od nekoga recimo tudi konstruktiven komentar, ampak ker vsebina za nekatere ni važna, pa spet običajna klasika ... "ivek", "sds", "nora24" ... in še bi lahko našteval in kot smo že navajeni ko zmanjka argumentov ...prikaži več , sledi osebna diskreditacija ... najlažje in daleč najbolj primitivno

  • Avatar _lolekbolek_
    _lolekbolek_ 20:12 31.julij 2022.

    Bo poskrbela da bomo po zakonu kaznovani in terorizirani.

  • mirror 19:32 31.julij 2022.

    Po celem svetu so bili omejevalni ukrepi glede gibanja, nošnje mask, zapiranja podjetij, trgovin, gostinskih lokalov in tako imenovane policijske ure. Naše US je dve leti po ukrepih proti covidu ugotovilo, da so neustavni. Kaj pa tisti , ki so ...prikaži več umrli zaradi covida? Ali so neustavno umrli? V nekaterih državah so se US obvezala, da se ne bodo vtikala v ustavnost ukrepov vlad glede epidemije. Res smo banana država, ki ji ni para.

    • becar 19:47 31.julij 2022.

      Po celem svetu so bile podružnice covid mafije.......

    • Ender3 21:03 31.julij 2022.

      mirror vedno, ko se zamenja, odstavi Ivekova vlada se vidi kakšno butalsko zapuščino nam pustijo.

  • eminenca 19:37 31.julij 2022.

    ministrica žuga holobu, da bo vladi gledala pod prste, ne razumem, a ona pripada neki drugi vladi ali sploh nobeni ... prvič slišim da bi vlada sama sebi gledala pod prste ... ko bodo pritiski preveliki zaradi zasedenosti bolnic, (če ...prikaži več bodo), potem bodo izgovori zaradi priporočil stroke, eu, sploh pa who ... le kako se bo odzvala na vse te akterje ta velika šefica

    • Ender3 21:07 31.julij 2022.

      eminenca spet postavljaš glupa vprašanja in pišeš svoja osebna mnenja. Ustavi se človek, vidiš da pišeš neumnosti in provociraš.

    • mirror 07:05 01.avgust 2022.

      Naivna ministrica misli, da je nad vlado, tako kot misli Erika Žnidaršič v Tarčah, da je nad dokončnimi odločbami sodišč.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.