Zdravje
101287 ogledov

Virus: "Pripraviti se moramo na najslabši scenarij"

Komentarjev 23
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Sreten Lukić
    lluckyss 11:04 09.marec 2022.

    Banda pokvarjena še ni obupala s svojim biznisom...Pripravite se na scenarij, ko vas bomo pobesili po kandelabrih, drugega si ne zaslužite ...

    • Avatar PomisliNaSonce
      PomisliNaSonce 08:02 10.marec 2022.

      Ti gospod, malo se umiri. Zelo čudno se izražaš! O tem ti me boš in ne moreš odločat. Te bo že še stisnilo, pa srčno upam da boš še imel možnost pisar iz lastne izkušnje o tem!

  • vanc7 12:05 09.marec 2022.

    Glede na okužene, je smrtnost 0,9%! Glede na populacijo na zemlji je smrtnost 0,075%! Meni ni jasno, zakaj je ta virus proglašen za tako nevaren! Ali pa mi je, vedno bolj vse res diši po blodnjah Klausa in velikem resetu. ...prikaži več Ja in ne mi nabijat, da je vsakega življenja škoda. Seveda je! Samo da bodo zaradi tega prehlada prisilno cepili populacijo, je pa višek cinizma bande bogatunske...

    • AnzeSmolej 07:48 10.marec 2022.

      IMF, WEF,... great reset, build back better, new world order...točno v tem tiči problem! In sedaj "vojna" v Ukrajini jim paše še toliko bolj! BOlj ko bodo uničeni,osiromašeni ljudje lažje jih bo kontrolirati v katero smer bo šel razvoj in ...prikaži več gdo bo njihov poglavar!

    • Avatar PomisliNaSonce
      PomisliNaSonce 08:04 10.marec 2022.

      Težko vas je vse razumeti, a res še nobenmu ta virus ni začel sapo vzemat in ni začutil pomanjkanje kisika....hudo hudo težka izkušnja!

  • vanc7 12:15 09.marec 2022.

    Edino Resni.ca se je opredelila, da ne bo podpisala pogodbe z svetovno zdr organizacijo, katere "lastnik" je kil debil! Ali se sploh zavedate, da bodo lahko v who razglasili obvezno cepljenje, mi ovce bomo pa morale iti v vrsto! Jemljejo ...prikaži več odločanje državam...spreglejte in volite Resni.ca

  • vanc7 12:10 09.marec 2022.

    "Kako bo vloga SZO-ja kot svetovne »zdravstvene vlade« izgledala v praksi, smo lahko videli v sredo, 23.2.2022. SZO je s hčerinsko družbo Deutsche Telekom (DTEGn.DE) T-Systems podpisala pogodbo za izdelavo programske rešitve za globalno elektronsko preverjanje potrdil o cepljenju proti ...prikaži več koronavirusu. Ali je generalni direktor SZO dr. Tedros zaprosil za odobritev 194 držav članic SZO? Izgleda, kot da je sporazum že podpisan in vseh 194 držav zastopa v pogodbi z Deutsche Telekomom.

  • Pišmevuh 11:15 09.marec 2022.

    A toti liml pa je strokovnjak. Hebite se.

  • bi_ba 11:39 09.marec 2022.

    Kup bedarij, s katerimi bodo spet naprej težili v jeseni, če ne bo Putko prej vse v luft vrgel.

  • 5fe65aabf7f15bf520c5139c81a82b8f81214b83 12:54 09.marec 2022.

    Cepljenje je genska terapija! Cepivo (in virus) vsebujeta dedni zapis, ki ga je mislim da leta 2016 odkrila in patentirala kdo drug kot Moderna. Guglajte msh2, msh3, msh6, line-1 v kombinaciji s sars-cov-2. Priporocan Drbeen Medical Lectures kanal na yt. ...prikaži več Nase telo vec ne bo sposobno popravljati okvarjenih celic, posledica bojo obolenja in rak. Zdravila bodo pogoj za prezivetje (ce bos dovolj priden in si ga bos zasluzil). Verjetno je 3 svetovna vojna boljsa alternativa na dolgi rok.

  • Avatar Leon
    Leon 14:22 09.marec 2022.

    Huda napaka bi bila, če bi mislili, da je pandemije konec," je opozoril generalni sekretar Združenih narodov Antonio Guterres. Pandemije so obvezne za vzdrževanje stanja ustrahovanja državljanov .

  • kapibara1 13:26 09.marec 2022.

    Medtem ko je večina ljudi neverjetno hitro preklopila iz strahu pred »smrtonosnim« virusom v strah pred vojno in na hitro zamenjala tabor cepilci ali anticepilci za tabor napadene Ukrajine ali »zlobnega« Putina, pa Svetovna zdravstvena organizacija, (ki ga kot večinski ...prikaži več posamezni donor obvladuje Gates/GAVI, torej zasebni kapitalski interesi), prav potiho in daleč od oči javnosti pripravlja svoj svetovni državni udar: pridružene države bi morale v času pandemij ali naravnih nesreč (vključujoč glob

    • Avatar Sreten Lukić
      lluckyss 14:57 09.marec 2022.

      Se strinjam...V grožnji vojne se ovce ne bodo upirale "nepomembnemu" obveznemu cepljenju..

  • Mkovac22 23:09 09.marec 2022.

    Žurnal, vas ni sram, da še vedno sodelujete v plandemiji!?!

  • igor669 22:30 09.marec 2022.

    Zeitgeist "dokumentarni film" razloži vse.. pa je 15let nazaj napovedal in razložil vse

  • Avatar PomisliNaSonce
    PomisliNaSonce 08:10 10.marec 2022.

    Noben ne pomisli, da je to biološka vojna. Kar poglejte, kako rusi presenetili....lahko da so imeli tudi kaj zraven te pandemije...tisti ki tolčete čez ščitenje populacije protj temu, ste praviloma tudi za rusko agresijo. Ali se internetni plačanci, ali pa ...prikaži več preprosto naivni. Poteka biološka vojna

    • eminenca 08:37 10.marec 2022.

      hvala, ker si nam povedal, sicer tega ne bi nikoli izvedeli

    • Avatar PomisliNaSonce
      PomisliNaSonce 08:58 10.marec 2022.

      Torej strogo proti cepljenju in proti ukrepom, čeprav to biološko bojevanje brez ceplenja in ukrepov vodi v katastrofo? Ali si eden od tistih, ki mislijo da je to možno preživeti na zraku

    • eminenca 09:46 10.marec 2022.

      nisem proti ceplenju in proti ukrepom, čeprav sem se cepil bolj iz praktičnih razlogov, kar se pa tiče ukrepov, je pa marsikaj brez veze in povsem nelogično, kot recimo maske v šolah niso potrebne, drugje pa povsod obvezne ... v ...prikaži več čem je razlika? ... je pa zadeva jasno produkt vojaškega laboratorija, ampak o tem smo govorili že dve leti nazaj, zato sem pač moral sarkastično komentirat tvojo izjavo

  • Avatar Mehičanka76
    Mehičanka76 12:04 09.marec 2022.

    Tudi meni se zdi, da smo se prehitro sprostili, kar pa je po svoje tudi logično. Razvajene riti kot smo, se težko prilagajamo spremembam, sploh če so tako drastične kot so korona ukrepi.

    • Avatar Leon
      Leon 14:24 09.marec 2022.

      Točno. Covid je čez noč odnesel napad na Ukrajino. Vsakemu normalnemu mora biti to popolnoma jasno .

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.