Slovenija
1491 ogledov

Svet bo potreboval več hrane, vode, energije, ki jo bo premalo ... Kako se bo odzvala Slovenija?

Komentarjev 12
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • f5b0a37161572a16434c3a9b735044179b6963f0 18:31 05.junij 2017.

    johan, surovo kislo zelje je najbolj zdravo za človeka,izpadel si be.dak

  • novispenjac 17:17 05.junij 2017.

    pravzaprav si mi pritrdil. živim od zdravorazumske dediščine starih fotrov: veselim se cepiva, ki izkorenini najhujše bolezni, veselim se, da mi je temelje za hišo skopal bager in mi ni bilo treba na roke, veselim se tudi da imam v ...prikaži več pisarni klimo (torej: napredek). nimam nič proti presnojedcem, ker imam tudi sam rad sadje in zelenjavo (po možnosti brez pesticidov - čeprav je težko dobiti) sem pa nekoliko v dvomih, če lahko telo res dobi vse kar rabi iz presne hrane.

  • novispenjac 15:46 05.junij 2017.

    tko je, surov krompir in kolerabo jejte. pa ne se cepit, je strupeno. potem bomo imeli 70 % populacije v mestih, prišle bodo ene male bedne ošpice, ki so se jim smejali že naši stari fotri in bodo posekale 30 ...prikaži več % urbane populacije. to bo rešilo prenaseljenost. kako naj se upremo tehnoloških megahiperspremembam (do sedaj ji ni bilo, obstajal je samo nek čuden napredek) pa ne vem. ugasnimo računalnik?

  • a04fcc1478065fdf1a95135fefb1e4e18500f9f6 15:37 05.junij 2017.

    Ko bo poštimano okolje in prehrana zdrava brez pesticidov, predvsem pa večinoma neprekuhana, tudi pandemij ne bo več, ker bodo ljudje manj zastrupljeni in bolje vitaminsko prehranjeni.

  • Gigiiinjo 19:32 05.junij 2017.

    kaj bi naredila slovenija? ob pojavu le tega problema bi zaposlila dodatnih 17 birokratov (ki bi delo dobili po vezah seveda) kateri bi ugotovili da imamo problem.tako bi spet zaposlili dodtanih 15 inšpektorjev da bi tale problem raziskali.ker ...prikaži več bi imeli premalo dovoljenj bi jih dali dodatna pooblastila. - kot redarji. seveda bi le ti kasneje potrebovali še varnostnike. in smo na +15 novo zaposlenih.po 5-ih letih ugotavljanja bi ugotovili da bi nekako že lahko rešili če bi imeli zaposlen kader za takšne zadeve. zaposlijo dodatnih 5 ljudi iz tega področja. iz eu pride rešitev, naši to sprejmejo (sami nič naredili). zaposleni ostanejo, nekdo to ja more vzdrževat...tako nekako

  • a04fcc1478065fdf1a95135fefb1e4e18500f9f6 16:11 05.junij 2017.

    Zdej pa sta pokazala vso necivilizacijsko pamet kar jo imata. Predvidevam da za plevel na vrtu uporabljata v večini Evrope prepovedani rakotvorni bumefekt? Ker namreč moj komentar se nanaša na to. Predvidevam tudi da ne jesta surove zelenjave in sadja ...prikaži več - ker namreč tudi na to se nanaša moj komentar.

  • cogocogo 16:41 05.junij 2017.

    vidim da se nasa drzava res trudi v tem dober ptimer je pozig strupenih odpadkov na vrhniki ,,in ze je vse tiho ,,ste ze vse potlecili pod preprogo ,,ja nasi gospodje imajo druge skrbi ,,se blizajo volitve ,,gledajo samo da ...prikaži več,gledajo samo da obdrzijo pijavske stolcke ,,

  • ode 20:58 07.junij 2017.

    Junija 1782 je v osrednji Sloveniji padlo 5cm mokrega snega, nasledni dan pa slana, da je bilo vse belo. Čez mesec dni je padala toča, da je bilo belo, kot pozimi. Nato pa do konca septembra huda vročina in suša. ...prikaži več Zavladala je lakota...

  • jakec1575 17:30 05.junij 2017.

    Resno? Slovenijapiše strategije...že leta...pa malo se digitalizira, kaj bolj konrketnega...nič. Skoraj nič. Mindset vaškega obrtnika, ki misli, da je videl ves svet. se oproscam kaksnemu razgledanemu. Domet je moja kuča, moj avto, moj posel. Resni projekti, kjer bi bilo vkljucenih ...prikaži več nekaj 100 inzenirjev...Že 20 let nic. Kako je Slovenija pripravljena na popave in sušo? Ni. Ker misli, da lahko to zgradi vse v enem letu. Projekti trajajo lahko 15-20 let. Potres in plazovi? ne bodite smesni. pri nas lahko vsak gradi kjer hoce, potempa mi iz proracunaplacujemo, ker zavarovalnice noce in ne bo.Marsikatera balkanska država je boljepripravljena, kot Slovenija. glede EUdenarja pa samo tole. Vlaki denarja so odpeljali mimo. ker ali državni zbor ni dal soglasja za sofinanciranje ali pa ker lokalne uprave niso bile sposobne ali znale. Javni zaposlenec je lepo biti. Ni posledic. placapride pa vedno 5ga.

  • a04fcc1478065fdf1a95135fefb1e4e18500f9f6 18:06 05.junij 2017.

    Tako by the way - surovo je tudi meso, ki ga ziher z veseljem poješ - pršut na primer.

  • Johan Spohan 15:53 05.junij 2017.

    Verjetno si jedel samo surovo kislo zelje pa je to udarilo nate in so se ti skisali možgani, ali pa tudi ne, saj nekaj česar ni se tudi skisati ne da.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.