Slovenija
7782 ogledov

Svetlana Makarovič pričakuje odgovor, sicer sledi tožba

Komentarjev 13
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • mph2 08:08 25.marec 2023.

    Svetlana legenda, pa se lahko desnosučni požrete od hudega. :-)

  • Avatar Mark035
    Mark035 05:54 25.marec 2023.

    Bravo Svetlana. Če so 4 barabe dobile "zavrjeno" nagrado, potem jo boš dobila tudi ti, ki si jo zaslužiš za svoje življenjsko delo. RDEČA ZVEZDA ZA VEDNO.

  • sandi76 20:25 24.marec 2023.

    Jaz pa pričakujem, da vešča preneha utrujat narod !

  • Luksi 22:09 24.marec 2023.

    Od kje pisuni vlečete vračilo nagrade, ki ji jo nihče ni odvzel, ampak jo je sama zavrnila?

  • Plavi-mil 15:36 25.marec 2023.

    Ona lahko pričakuje samo ciprese, kuzla rdeča.

  • Friderik1950 07:07 25.marec 2023.

    Ne razumem. Če nekaj zavrneš, potem ne dobiš in tako ni še nič tvojega, pa tako tudi ne moreš zahtevati vrnitve razen, če je gospa takrat zapisala, da naj ji nagrado deponirajo, ponjo pa pride kasneje. Butasto napisano.

  • ginko 21:27 24.marec 2023.

    Golazen je pač golazen.

  • lojs 08:43 25.marec 2023.

    pomemben je finančni del nagrade, zato se tolko napreza, vemo kakšna je situacija, njenih "podganjih" pesmic pa nihče ne kupi ... naj poiščejo pravno podlago za ponovno izročitev, pa naj ji to blesavo nagrado že končno pošlejo in to v ...prikaži več neki stari vrečki in brez medijskega cirkusa ... samo da bo mir

  • Boschtjan Zupanchich 06:57 25.marec 2023.

    Naj pričakuje, da bo kmalu tudi odšla. Na dve lokaciji.

  • oneh 21:06 24.marec 2023.

    Torej, če se levaki odločijo podeliti nagrado meni, jaz je pa od levakov niti pod razno nočem, me bo naše pravosodje obsodilo, da jo moram vzeti?! Pol bomo pa šli sve do ustavnega sodišča, pa še na EU sodišče z ...prikaži več ačlovekove pravice. Saj, zato pa imamo svobodo in levaki plešete.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.