Avto
6014 ogledov

Zemljevid počasnih cest - Slovenija otok v tem delu EU

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • marusa98 08:45 09.julij 2022.

    tudi bre zapor gre vse pošasi, prepočasi.........

    • rd2dmk2 09:32 09.julij 2022.

      marusa98 prepočasi gre ! zakaj že ? a ste ti k svetem petru tako mudi ?

  • Avatar jezeran
    jezeran 08:34 09.julij 2022.

    Laž na primorski avtocesti je povprečna hitrost 30 km/h, kar ni vredno cene vinjete. Če ne bi bilo delovnih zapor na stari cesti, bi bilo tam hitreje

    • rd2dmk2 09:35 09.julij 2022.

      sredi junija primorka v soboto skoraj prazna. nikjer niti mal kakšne kolone, niti 3 kamioni na kupu, pelješ se skor kot Putin na obisku. zdej ne vem a imam jest tako srečo al pa sem tak pomembnež da so jo ...prikaži večo skrivaj zaprl za promet.

    • Avatar jezeran
      jezeran 21:34 09.julij 2022.

      maš srečo ker ni nikjer kamionov ki zasedejo cel normalni pas od Ljubljane do Kopra

  • ico8 09:23 09.julij 2022.

    Zakaj cvilite, saj smo enaki z najbogatejso drzavo- Svico!

    • rd2dmk2 09:31 09.julij 2022.

      evo točno tako, sem mislil da je že nekaj narobe z mojimi očmi, ko sem gledal švico. ali pa je to zato ker na obojih cestah enako svica(mo).

  • joze95 12:29 09.julij 2022.

    Ceste so prepočasne ne zaradi visoke hitrosti, ampak zaradi predpotopne signalizacije, ki namerno zaustavlja prometne tokove. Samo odgovorni še vedno ljubijo kolesarjenjem in fičote, ker so pač omejeni v razmišljanju prometnih tokov. Raje naročajo študije o stohastiki na prometnicah in ...prikaži več uporabljajo umetno inteligenco, kakor bi študirali gibanje prometnih tokov. Zakaj že? zato ker to delajo gradbeniki, ki imajo doseg v kubičnih metrih betona, in ne v logistiki!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.