Slovenija
33 ogledov

Svinje pred DZ kuhale golaž

Komentarjev 11
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • realna 18:28 18.december 2013.

    Jaz sem se pa že veselil, da so imeli koline-v parlamentu so vsi tko lepo rejeni.

  • privat 18:31 18.december 2013.

    kaj se politiki še vedno niso zbudili???? Mi ne rabimo dragih pregonov,dragih obdavčitev,policijskega terorja...mi rabimo samo da lahko živimo normalno človeku vredno življenje...!!! Ko se bo prižgala enaka luč kot pri teh miselnih idiotih...jim tudi policija z vojsko ne bo ...prikaži več pomagala!! Zato bi bilo lepo da te usrane riti že enkrat pustijo narodu živeti življenje.zdaj pa kako bodo to naredili..je njihova zadeva ,saj so prav oni pokradli državo!

  • 35affbb0ac5d7a7c598cd9cd2a388735b099c274 18:38 18.december 2013.

    Bolj pravi naslov bi bil Gregorčičeva, pred stavbo vlade. Ali pa pred RTV ali POPtv. Tam je največja krivda za bankrot države. Omaloževanje parlamenta in vseh, ki so demokratično izvoljeni, pa je produkt bolnih glav rdeče mafije in FDVja.

  • varan 18:40 18.december 2013.

    resnično sramotno: verjetno so jih popisali skladno z združenim IQ-jem podlasic v hramu slovenske živalske farme; mogoče se je odzvala varuhinja živalskih pravic; mogoče pa veterinarska inšpekcija, čeprav vedo kje so nevarne gnojne jame

  • Goran Goco 21:19 18.december 2013.

    Slovenci ne znamo skupaj stopit zato pa imamo tako svinjarijo...

  • astibo8020 21:27 18.december 2013.

    Policija je represivni aparat, ki je vedno v službi oblasti.

  • astibo8020 22:41 18.december 2013.

    Se strinjam, vendar smo pa največji krivci sami, ki ne znamo ločiti zrna od plevela in vsake volitve zaupamo tistim, ki nas vse bolj peljejo v prepad. Nekateri so že vso samostojnost pri koritu, enkrat z leve in enkrat z desne strani.

  • feferon 15:18 19.december 2013.

    Nazadnje bodo v parlamentu sami taki z veliko masla na glavi, ki bodo znali skrivati denar tako, da jih nihče ne dobi...

  • Johan Spohan 18:19 18.december 2013.

    Ubogi policaji a svinje z druge strani ceste pa niste popisali. Še imate očitno dobre plače, da delate proti narodu.

  • 35affbb0ac5d7a7c598cd9cd2a388735b099c274 21:40 18.december 2013.

    Se strinjam. Je pa res, da so večja težava lobiji in skupini, ki niso vsake 4 leta podvrženi volitvam. Enako ali celo večjo moč, kot poslanci imajo recimo sindikalisti, sodniki, bančniki, medijski guruji.. Tudi pred njihovimi pisarnami bi moral kdo kuhati golaž!

  • astibo8020 21:26 18.december 2013.

    Očitno ima rdeča mafija večino v parlamentu, saj je na oblasti in dvomim, da bi sama sebe kot praviš "omaloževala". In vsi v parlamentu niso bili izvoljeni neposredno ampak so jih precej tja poslale stranke. Glede na to kako se ...prikaži več norčujejo iz svojih državljanov, bi morali nekatere parlamentarce (ne poslance) izgnati iz parlamenta..

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.