Slovenija
256 ogledov

SVIZ najbogatejši izmed sindikatov

Komentarjev 4
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • korektor 10:22 29.maj 2015.

    Ni res, da mora biti vsak vključen v SVIZ. Članstvo je prostovoljno.Članom, na podlagi uspešnih kolektivnih pogajanj sindikata, pripada 20% višja jubilejna nagrada.Sindikat je namreč, po definiciji, organizacija zaposlenih, katere cilj je zaščita zaposlenih.Sindikati svoje cilje ...prikaži več dosegajo s pomočjo kolektivnega pogajanja ali stavke.Več kot očitno imaš pomisleke glede vstopa v sindikat, bonitete članov, ki plačujejo članarino, ti pa dišijo, a? :-)Ti bi, da se hebeš, a da ti ne uđe? :-P

  • punca05 08:39 29.maj 2015.

    normalno, saj mora biti vsak vključen v SVIZ, če hoče dobiti večjo jubilejno nagrado. Skregano z logiko, dobro za SVIZ

  • masteer 10:51 29.maj 2015.

    Če bi js meu kučanovo hčerkico, bi mi tut ratalo... Murgle v vladi, javnem sektorju, sindikatu... diši po nenadzorovanem plenjenju našega dnarja

  • macola 14:27 29.maj 2015.

    Ok...zakaj se pa pol sindikat pogaja v mojem imenu...ko nisem član....in imam cca. 4000€ v Modri zavarovalnici, kar mi izposloval sindikat namesto dviga plače???? In tega denarja ne bom nikoli videl ali užival! Samo kreteni podpirajo te naplavljena komunistke....

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.