Magazin /magazin/joonglaa
62579 ogledov

Znana Slovenka: ‘’Svojo ženo najbolj spoštujem, njena sem, a ne njena lastnina’’

Komentarjev 17
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • dejan91 09:43 24.julij 2020.

    Znana?

  • sam1 12:57 24.julij 2020.

    Samo pričakovanje naraščaja v lezbični zvezi je pa malo vprašljivo-kot če bi v normalni zakonski zvezi neploden moški z ženo pričakoval svoje potomce.....

  • kapibara1 12:37 24.julij 2020.

    Za kaj sta na filmih obe lezbači pravi raketi.. v resnica je pa en dehc, k da bi v rudniku delala.. Isto hranje z elen megires..

  • janez952 10:26 24.julij 2020.

    Pa res je zelo znana. Vsak dan jo vidim:))) Kje že???

  • romy 16:10 24.julij 2020.

    Naj si žvalita svoje češplje v usta,a kaj pa je sex s pravim ljubimcem,ne bosta zvedeli nikdar!

  • mizimazi 13:25 24.julij 2020.

    Lezbači ?...FUJJJJJJ....BLJAKKKKK.....MARŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠ.....

    • fiston 20:31 24.julij 2020.

      Zakaj fuj, ta je bolj moškemu podobna kot ženski. Meni bi zgledalo bolj fuj, če bi jo videl skupaj z moškim, bi mislil da sta predra. :)

  • Mkovac22 01:43 25.julij 2020.

    Načrtujeta naraščaj... pa saj sta dve ženski, nimata kaj načrtovat. Kam smo prišli, da se otroke kupuje!!!

  • mirror 16:15 24.julij 2020.

    Provokativen prispevek, namenjen izključno večjemu obisku in komentiranju.

  • gregor51 21:14 24.julij 2020.

    kuzle blesave

  • Majazmaja 11:10 24.julij 2020.

    Nimam pojma, kdo je ... Edina relativno znana, ki ima partnerko / ženo, je pevka skupine Neomi in nevrologinja dr. Vipotnikova, vendar sem po prvem odstavku že vedela, da to ne more biti intervjo z njo. Dr. Vipotnikovo odlikuje občudovanja ...prikaži več vreden intelekt, tole tukaj je pa izjemno frfotavo (če sem prijazna). Vsekakor pa jima želim vse lepo. Še sreča, da je žena bolj prizemljena :)

  • Waltter 01:29 25.julij 2020.

    In sporocilo tega clanka: Da oseba 1 spostuje osebo 2? No to je lepo.. Ali oseba 2 prav tako spostuje osebo 1 pa ni navedeno?

  • Žurnalček 14:02 31.julij 2020.

    Kar se pa otokov tiče , naj nago rit naslonita na ograjo vojašnice in zdržita kolker lahko ! Ne bosta imeli problema z donatori in očetovstvom. P aše film lahko posnameta , al pa vsaj direkto reportažo s terena , pardon ograje !

  • Janez 07:11 16.avgust 2020.

    Bedaki, oglašujete in propagirate manjšinsko obliko obnašanja nekih razvajenih ženskih gejev, lezbijk. Pišite raje kaj pozitivnega o normalnih družinah ne pa neko preseravanje dveh naveličanih bab, ki niso sposobne normalne ljubezni! Smatram , da je ljubezen, ki jo izvaja večina ...prikaži več t.j. ljubezen med moškim in žensko normalna!

  • samo57 12:30 26.julij 2020.

    a je to reklamni oglas ? za kaj že ?

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.