Slovenija
56650 ogledov

Ta slovenski časopis so danes zadnjič natisnili

Komentarjev 10
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • AnzeSmolej 09:09 28.december 2023.

    Enkrat pred kake 15 leti sem naročil testno revijo, a je bila naročnina preprosto predraga in sem skenslal, težili so mi po telefonu potem še nadaljnih 5 let z akcijami itd sranjem. Toliko da sem jim moral konkretno zatežiti da ...prikaži več naj trajno zbrišejo mojo telefonsko! S tem sranjem so se mi zamerili tako da jih nikoli tudi povohal nisem več

    • Avatar NickMason
      NickMason 12:36 28.december 2023.

      Je tako,ampak ko daš podatke ti garantirajo o zaščiti le njih,pa jih vsak na firmi dobi ,nazadnje te še iz drugih začnejom,ker večinoma ali kar vsem dol visi za zaščito osebnih podatkov.Čisto isto je z zavarovalnicami npr. Triglav mi že ...prikaži več dolga leta ne da mir,tako da iz inata ne zavarujem tam niti avta ,ki je obvezno.

  • Avatar Leon
    Leon 08:18 28.december 2023.

    Končno ! Rešimo drevesa ukinimo vse luzerske revije .

  • Toma 10:35 28.december 2023.

    Kot je TV prehitel radio, tako so zasloni izpodrinili papir. Sem se zadnjič spozabil in skušal s prstoma povečati del teksta na… papirju!

  • Kmodri_ 16:32 28.december 2023.

    Kmalu bomo dočakali dan, ko bo Ž24 še zadnjič objavil večinoma slabe rumene članke!

  • Ender3 14:52 28.december 2023.

    Če je Financam zmanjkalo denarja kako hudiča lahko preživijo strankarski mediji SDSa..Skoraj bi pozabil, da prejemajo donacije tudi iz tujine..

  • Stane Adamič 08:24 28.december 2023.

    Zaradi drobtinic iz gospodarjevemize so veliko doprinesle, da nam vedno znova in znova vladajo nesposobni NOVI obrazi. Vedli so, da so napaka pa so zaradi par jurčkov vpili "SAMO, DA NI JANŠA! Prav je, naj potonejo.

    • Avatar NickMason
      NickMason 12:38 28.december 2023.

      Slovenija bo nadaljevala brez Janšata in pika,domobrancem več ne bomo dali možnosti,dovolj so škode naredili,vsemu je enkrat konec.Drugo še nikoli ni bila rešitev rešena iz istega kupa ,pa saj so ena in ta isti skozi,volite neparlamentarce ne pa te lopove hlapčovske.

    • Avatar Andrej42
      Andrej42 14:17 28.december 2023.

      Desničarji ste tako glupi, da vedno volite istega prevaranta, ki je največji kriminalec na ozemlju Slovenije, ampak vam je verjetno všeč, da ste nategnjeni od zadaj in od spredaj. Rajši volim Miki Miško, kot šiptarja Jansho.

    • Ender3 14:48 28.december 2023.

      Andrej 👍👏👏res so glupi in še vedno prodajajo in širijo njegovo zavržno ideologijo maloumja..

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.