Avto
28798 ogledov

Ta strašna nesreča opominja na pritrjevanje tovora

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Žurnalček 13:35 24.december 2020.

    Vi bi prevedli dobesedno tudi, če bi Kitajci napisali, da se je kamion prevrnil. Takim žel. ploščam se reče ladijska pločevina . Plošča pa ni ODREZALA kabino dovolj nizko ampak je kabino najprej prevrnila , kabina se tudi sama prevrača ...prikaži večča , ob popravilu motorja in ko se je prevrnila in odlomila naprej, je bila dovolj nizko , da jo je plošča pogladila po strehi , medtem ko je bil šofer kot tudi kabina na tleh !

  • Žurnalček 13:41 24.december 2020.

    Voznik je očitno skregan s fiziko . Tudi prevoz nekaterih drugih tovorov je enako nevaren, Bale roto papirja 3t vsaka , zavitki avto pločevine vsak 5 t , betonske cevi, pri katerih si v smrtni nevarnosti pri takem zaviranju , ...prikaži več, še bolj pa pri trčenju !

  • banja 13:33 25.december 2020.

    Tudi, ko sem bil voznik začetnik, mi nikoli ni padlo na pamet, da bi tisto, kar sem kupil v trgovini, odložil NA sedeže. Vedno ZA prve sedeže na tla. V prtljažniku pa vedno malo večje (težje) predmete pritrdim, posebno, če ...prikaži več vem, da bom potem vozil po zelo ovinkastih cestah.

  • gregor51 11:30 23.december 2020.

    no pa mi povejte kako boš pritrdil na šleper take železne plošče ki jih je tale vozu..res pa je da je mel preveliko hitrost

    • Waltter 23:25 24.december 2020.

      Ne smesi se kolega vse je napisano in predpisano zato pa imajo soferji izobrazbo: https://docplayer.se/49794848-Priloga-navodila-za-varno-nalaganje-in-pritrjevanje-tovora-v-cestnem-prometu.html na strani 47 6.7 RAVNE KOVINSKE PLOŠCE In tudi bedak ki je plosce nalozil bi moral vedeti da to ne gre brez da se pritrdijo ...prikaži večitrdijo - racen ce ni solo varianta z malo alkota med prijatli

    • Waltter 23:26 24.december 2020.

      pardon na strani 45

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.