Slovenija /slovenija/jaz-porocam
30 ogledov

Ta znak "paše" v Anglijo!

Komentarjev 10
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • crvit 11:11 29.september 2012.

    Pa še res je to je pa Radeljska obvoznica ki se gradi že kar nekaj let sramota

  • Stric 15:34 29.september 2012.

    Znak bi lahko bil tudi tak kot je, v primeru da je cesta tako narejena. Se pravi v primeru, če to ni krožišče.

  • Lily 19:22 29.september 2012.

    Mene pa na tem znaku moti, ker ni nič napisano kam vodi tista pot, ki je označena s puščico v levo ?

  • Neja35 20:55 29.september 2012.

    Tako označbo smo imeli tudi mi v Kopru potleh, ko so to objavili v časopis so drugi dan takoj popravili. Huda napaka.....ki lahko pripelje do nesreče.

  • Bostjan Cas 20:55 01.oktober 2012.

    Za obvoznico res sramota ( birokracija+slovenija+ slaba gradnja = poguba.) , glede znaka pa... brez komentarja. Sicer pa naših cestah itak velja pravilo zakon o samoohranitvi.

  • Oxxo 12:51 29.september 2012.

    Avtor tega bi moral NEMUDOMA dobiti odpoved na svojem delovnem mestu!!!!Ker drugega kot to da je kret** človek ne more zapisatI!

  • kramar 11:33 30.september 2012.

    Avtor te označbe bi lahko delo dobil v Avstraliji. Mi bi pa lahko bili veseli table z oznako Maribor sredi Melbourna.

  • Oxxo 17:08 13.oktober 2012.

    @zcmr Očitno diagnozo umskega stanja, ki sem jo namenil "avtorju" moram deliti tudi s teboj oz. vsem tremi, ki so dali minus!Mnenje se nanaša na "avtorja prometnega znaka"!!!!! Ti in očitno še dva pa imate tako razumevanje, da se ...prikaži več moj komentar navezuje na članek oz. vir informacije!!!

  • zcmr 15:13 29.september 2012.

    No pa prosim utemelji tvojo umotvorno ugotovitev .Pameten si kot ta skorumpirana fail drzava in ne gre ti v gobec da je vse narobe ?Cakam tvoj umotvoren odgovor N.2

  • glavca 14:46 01.oktober 2012.

    Če ni nič napisano potem ne zavijaj tja, razen, če želiš pasti krave.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.