Svet
11 ogledov

Tako izgleda boj v Afganistanu

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • KOJAK 18:12 30.september 2012.

    Ker je nosil neprebojni jopič.

  • bla_blabla 00:07 01.oktober 2012.

    Ce bi kaj v jopic skasiral, bi bil poskodovan (modrice, kako rebro zlomljeno, pa kaj podobnega). Bolj verjetno da je kak spranel dobil v jopic.Da pa je tumast ami pa je tak vsem jasno...spilal se je kavbojca pa ...prikaži več jih je malo dobo...dobro da ni kaj hujsega blo.

  • Osmi 07:43 01.oktober 2012.

    Fake - če je to posnetek boja sem jaz picikl! Mojster strelja nekam v 3 krasne po zraku ;)))))

  • Žurnalček 00:27 05.oktober 2012.

    Ja z manevrsko je pa res vseeno kam meriš in kam streljaš !

  • Žurnalček 12:50 01.oktober 2012.

    Ti maš vraščenega okol glave že od rojstva.

  • Žurnalček 12:24 01.oktober 2012.

    1. Od kdaj so talibani v mestih in USA v hribih. 2. Pa dobro , če so že v akciji naleteli na njih , kje so helikopterji , saj tale nima nobene šanse narediti absoutno nič na tako čistem ...prikaži večem terenu .3.Vsak bedak ve, da na takem področju tudi z bataljonom , ne moreš narediti nič dobrega.4. Kateri bedak bi ogrozil svojo enoto , ki jo nasprotnik lahko zbriše zaradi čistine z mitraljezi in minometi, da iz lukenj 3 dni ne pomolijo glave.5. Ko USA naleti na sovražnika , zapojejo helikopterji , ne pa pešadija. Če ni pogojev za let helikopterjev, tudi ni možen odvoz ranjencev s sovražnega terena, kar pomeni ni pogojev za napad, kot hoče prikazati tale posnetek.6. Kje je njihov minometni ogenj ob takem napadu , če jih že nasprotnik ni imel .7. Jaz bi rekel , da se je enemu jenkiju utrgal in se je šel sam napad na svojo kasarno z manevrsko municijo, medtem, ko so prijatelji streljali na njega z pravo, kar je pa tudi videno.

  • rivkah 17:20 30.september 2012.

    "Čeprav je na prvi pogled posnetek zgleda ko video igrica, [...]" - dve napaki in povedi še ni konec.Ameriški vojak je bil "med samo akcijo nekajkrat ustreljen"...ampak je "kljub zadetkom ostal živ in nepoškodovan"? Kako si lahko nepoškodovan, ...prikaži več, če so te še malo prej ustrelili??"...je dejal avtor posnetka, ki jo je kljub zadetkom ostal živ in nepoškodovan" - naj mi nekdo razloži "ki jo je", lepo prosim.

  • Žurnalček 12:54 01.oktober 2012.

    No tkole se dobi ŠKRLATNO SRCE za ranjenost in medaljo za sodelovanje v direktni borbi. Če maš srečo , pa še zdravljenje v USA in si rešen Afganistana , plača pa curi vsak mesec.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.