Magazin /magazin/vip
36888 ogledov

Angelca Likovič razložila svojo šokantno izjavo

Komentarjev 38
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • wingspan15 09:33 27.junij 2019.

    Baba zmešana primitivna, da je ni sram. Celo življenje se že obrača po vetru, tja kamor veter, samo, da ima koristi. Pod Jugo trd komunist, sedaj pa vsem po vrsti soli pamet in zagovarja vrednoste, katerih sama zagotovo nima,

  • mizimazi 08:34 27.junij 2019.

    Angela...teb se je čist odfukal...bolš prjet rožn venc v roke pa molit da čim prej nehaš tlačit slovensko grudo...

  • Majazmaja 09:30 27.junij 2019.

    Tale Angelca je katastrofa od človeka ... Da je ni sram!!! Verjetno je tudi njo mož pretepal, ona pa svoje otroke ... Zanima me, kakšna je bila kot učiteljica. Verjetno sovražno nastrojena do otrok neporočenih, samohranilk / samohranilcev, nevernih, tistih ...prikaži več z 'neklenimi slovenskimi' priimki ... Fuj!!! Gnusi se mi ...

    • fiston 20:11 27.junij 2019.

      Mislim da ne, siroto Janeza je imela rada.

  • jakec1575 10:11 27.junij 2019.

    Angelca bi morala zaradi razpihovanja sovraštva doživeti kazensko ovadbo. Ne pozna vseh dejstev, predvideva, da je nekdo varal brez trohice dokaza in linča brez kakrsnekoli osnove. Jaz bi jo ovadil

    • igorgeus 13:32 28.junij 2019.

      Pa tudi če je varala ali ga hotela zapustiti, to ni način. Imam potem jaz nekoga pravico skoraj do smrti pretepst, ker mi je vzel prednost na cesti in je prišlo do nesreče? Kaj šele če bi koga ubil?

  • Lavdan 09:31 27.junij 2019.

    Angelco je Slovenija že malo pozabila in si je našla priliko za eno udarno izjavo, ki je razburila Slovence in patička je spet v centru pozornosti.

    • Avatar Leon
      Leon 10:57 27.junij 2019.

      Angelca je redno prisotna pri Janezu in njegovih rumenih listih .

    • Lavdan 15:03 27.junij 2019.

      Tistih pa žal ne berem.

  • Janez_53 09:26 27.junij 2019.

    Angelca, a je tudi tebe mož pretepal???

  • MaloNor 10:37 27.junij 2019.

    Angelca, to je pa čisto gostilniško modrovanje. Tam jih pa tudi za trapasto gobezdanje lahko dobiš po gobcu. Marsikdo bi ti jih privoščil. Jaz ne. Ni vredno mazat rok.

  • dd 13:50 27.junij 2019.

    Po moje jo daje demenca in ne ve kaj govori. Nobeno nasilje ni sprejemljivo in upravičeno.

  • marsal 10:04 27.junij 2019.

    A. H. je verjetno nedotakljiv ! Če gre za bivšega državnega uradnika je zaščiten bolj kot kočevski medved !

  • titty 13:54 27.junij 2019.

    Ajoj Angelca! V svetem pismu drugače piše - vse se oprosti in se ne maščuje!

  • marsal 13:57 27.junij 2019.

    To , da oni pretepač ni v čuzi, je dokaz o obstoju udbopolicijskotožilske mafije v Mariboru !

  • Klemen Ko 16:03 27.junij 2019.

    .....bi blo boljš, če bi Angelca ostala pri patički......In komentirala ali je potica dobra al slaba....

  • 1slovenka 16:02 27.junij 2019.

    ..ta baba je točno za v polje...pod nujno

  • blayo 16:32 27.junij 2019.

    Meni je samo zanimivo, kako so na začetku vsi veljaki (takčni in drugačni) skočili v zrak zaradi fizičnega napada na sodnico. Nihče ni najprej rekel: "Dajmo počakat najprej da policija naredi svoje in ugotovi ali je šlo res za napad ...prikaži več na sodnico.". No in na koncu se je res izkazalo da ni šlo za napad na sodnico ampak enostavno za napad na človeka...

    • fiston 20:17 27.junij 2019.

      Saj so takoj vedeli, ker je oni debil. Baje je tvezil, da ga je žena klicala z mobitela, da je napadena. In on je sam klical policijo. No verjetno ko so prišli tja, ona niti ni bila v stanju, da ...prikaži več bi klicala po mobitelu. Verjetno tudi mobitelov ni ravno težko preveriti... No ona preiskava hiše je bila potem samo še, da bi našli orožje ali bolje orodje. Saj zato so pa tudi takoj rekli, da ni izključeno, da gre za zasebne zadeve. Tako, da oni so brez veze skakali v luft.

    • fiston 20:19 27.junij 2019.

      No jaz ko so to rekli, sem takoj posumil na domačega in da je bil zraven. Ker če bi koga najel, potem bi ga težko dobili, dokler ne bi onih. Samo tudi nisem tega vedel prej, sem bolj mislil, če ...prikaži več to pravijo, da ni kakih sledov, ki bi vodili proč od hiše, mogoče so celo kake sledi našli, ki vodijo v hišo.

    • igorgeus 13:35 28.junij 2019.

      Pač vedno ko gre za funkcionarja je možno, da gre za službeno zadevo. Saj so že od začetka rekli, da preiskujejo v obe smeri. Ne bi bilo prav, da bi samo v eno smer, jaz ne vidim težave v tem, ...prikaži več važno je, da se razišče.

    • blayo 15:21 28.junij 2019.

      Preiskovati se mora, ampak preiskuje policija. In dokler ni zadeva pre oziroma raziskana, ne gre za napad na sodnico Danielo Ružič, niti za napad na sodnico, niti za napad na žensko ampak za napad na človeka. Če že v štartu ...prikaži več zapišeš "sodnico", potem vsi pravniki skačejo do stropa ker so mnenja da gre za napad na sodno vejo oblasti... če zapišeš "žensko", skače do stropa #MeToo, ker so čisto zmedeni zaradi besede ženska...

    • igorgeus 00:59 29.junij 2019.

      ja no, ne bi bilo cudno glede na to kaj se danes dogaja, vsi smo najprej na to pomislili pravzaprav

    • igorgeus 01:00 29.junij 2019.

      da je sluzbeno

  • leonardo 14:10 27.junij 2019.

    Torej vsi, ki malo drugače razmišljamo smo izbrisani? Krasno Žurnal!

    • marsal 14:13 27.junij 2019.

      Moraš v svojo misel vključiti Janeza , pa ne boš !

    • leonardo 16:29 27.junij 2019.

      Marsal, hvala za nasvet. Bom upošteval, če bom sploh še kdaj komentiral.

  • jezero 18:20 27.junij 2019.

    Ali ni bila ona učiteljica Janeza Janše?

  • yakuba 20:24 27.junij 2019.

    Ni skakala čez plot, ampak je jasno povedala,da odhaja od njega. Anželina, to je razlika. Zvestoba ,oh, o tem govori. Je svojega kdaj preverila, da on skače čez ne bi bilo nič čudnega.

  • bojc07 14:07 03.julij 2019.

    Ji možgani ne delujejo več pravilno. Potrebno resetiranje ki, če ni oprema že preveč zastarela.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.