Šport
212 ogledov

Tako je Joshua na tla poslal velikega Klička

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • wolf.ata 12:17 30.april 2017.

    dobra borba,me je V. Kličko presenetil,ampak to borbo bi zmagal,če bi boksal na distanci,počasi in napadati in probati na točke,saj je imel podporo pri sodnikih,sem poslušal ta dva Hrvaška boksarja v Rtl studiu kako sta navijala za V. Klička,ja in ...prikaži več v 5 rundi bi moral sodnik že ustaviti borbo in dati zmago A.Joshuo-i,ampak je štel zelo počasi in zavlačeval,da se je odahnil Kličko

  • maresem 14:10 30.april 2017.

    Boks zagotovo ne - majmun tromotorni.

  • Miran Rižnar 20:54 02.maj 2017.

    Ogledal sem si borbo, a zagotovo ne na "VOYU". Joshua je mlajši, močan kot bik in čisto zasluženo je zmagal. Vsemu poide rok trajanja.., tudi našemu Zavcu je...

  • razerznak 10:14 30.april 2017.

    ma kva to , to je sam boks, dejte kak mma gor ne pa tole plesanje, mcgreggor for the win

  • maresem 11:28 30.april 2017.

    Gnoj od športa, ki ni šport.

  • allstarr111 13:18 30.april 2017.

    prodana borba 100% vsi so stavili na Klička, ki je izgubil, jao kake su to pare.

  • BenX 12:49 30.april 2017.

    ti si en majmun... v borilnih športih je neprimerno manj poškodb kot v kakem nogometu. zahrbtnosti in udarcev "pod pasom" je veliko manj, kot kaki prej omenjeni nogomet, rokomet, košarka, bog ne daj vaterpolo (in še in še). poleg tega ...prikaži veča pa so borilni športi vsaj delno logični. spopad dveh (za karkoli že), kjer zmaga močnejši. daj povej no, kaj pa je po tvoje šport?

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.