Slovenija
265 ogledov

Tako je karte na trgu premešal Telemach

Komentarjev 5
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • izRODEk 09:42 24.september 2015.

    No, zdaj pa pojma nimam, kateri paket imam: prej sem imel Free5, kaj pa sem zdaj? Več?

  • edvard 10:13 24.september 2015.

    Če bo res tako kot piše sem po novem Telemachov naročnik.

  • Žurnalček 11:06 24.september 2015.

    Jaz sem že presedlal na tistega za 4 € , pa da vidmo .

  • Tuti Jazz 09:44 21.april 2016.

    TELEMACH ZLATO JAJCE Z GNILO VSEBINO!Če je zastonj pri Telemachu nebom nikoli več njihov naročnik. Smo bili družinsko pri Tušmobilu in je bil support super, če si zamudil položnico si dobil samo opomin. Od prevzema Telemacha support podn odpodna, ...prikaži več če koga dobiš je umetnost ali pa te niti nazaj ne pokličejo, seveda ker so tipični kapitalisiti gonijo par delavcev, da delajo za 3, če ne za 10. In poslovnim uporabnikom, ob zamudi plačila zaračunavajo sami od sebe nezakonsko 5 evrov stroškov terjatev pa se odločite, oderuhi živi. In da o gostovanjih v tujini ne govori.Vsak pameten bo dal kaki EVRO več in imel vse kot štima, družina je že pri T-2 in zaenkrat špila, jaz pa čakam potek pogodbe!

  • korisnik_362 09:58 24.september 2015.

    Za dosedanje uporabnike Tušmobila se po zagotovilih vodstva Telemacha nič ne spremeni.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.