Slovenija
48774 ogledov

Tako je požar videti iz vesolja

Komentarjev 12
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Orto 14:33 23.julij 2022.

    Kaj Tonin že kaj gasi ali še vedno s kotalkami streže pijačo na gasilskih veselicah ?

    • ico8 15:02 23.julij 2022.

      Drz gofljo, ce nimas kaj drugega za povedati, budala blentava!

    • Orto 15:10 23.julij 2022.

      Ico, vsekakor bom utihnil, ker se proti tvojim močnim argumentom in izbranim besedam ne morem enakovredno boriti. Me pa vseeno zanima, če je ta ljubezen izhaja iz časa ministrovanja ali že od prej ? Ne rabiš mi odgovoriti, ker tvojega ...prikaži več globokega odgovora tako verjentno ne bom razumel.

  • Orto 14:30 23.julij 2022.

    Kaj univerzitetni profesorji in njihove tajnice so se že odzvale na klic za pomoč glede na to da so/ dobivajo dodatek za stalno priravljenost namesto gasilcev, reševalcev in policistov ?

    • Slavko Krizman 14:45 23.julij 2022.

      kaj ti si se že odzval klicu na pomoč al samo kokodakaš na žurnalu?

    • Orto 14:52 23.julij 2022.

      Slavc, jaz se vsak dan odzivam klicem na pomoč in sem za to tudi plačan za razliko od gasilcev, ki trpijo za sendvič in pivo. Zato me to boli, ne vem pa kaj tebe muči, sem ti mogoče stopil na rep ?

    • ico8 15:05 23.julij 2022.

      Kje je metalec ognjenega orozja v hosto? Zakaj ne urgira v Celju na Vodospric-olimpijadi? Mi lahko nekdo pove, zakaj se "gasilci" ne spravijo na teren, kjer so potrebni in nam jemljejo se tako potrebno pitno vodo za ciciban igre!?? Organizator ...prikaži večr si zasluzi, milo receno, arest brez sodbe!!! Pol Evrope nam pomaga, vi se pa igrate "Meje brez meja" ali kaj!??? Sarcina, ko se bo pogasilo, bos mogoce tudi pusko nasel!

    • Slavko Krizman 18:29 23.julij 2022.

      no, potem veš,da tajnice in profesorji nimajo kaj iskat na tem požaru....in ne nisi mi stopil na rep,sem namreč tudi sam vpet v zaščito in reševanje...

    • Slavko Krizman 18:31 23.julij 2022.

      ico8....gasilska olimpijada in njeni udeleženci nimajo nobene veze z našim požarom...ne mešaj stvari brezveze

    • Orto 18:49 23.julij 2022.

      Slavko, lahko bi pomagali pri oskrbi in evakuaciji ostarelih, pomagali pri psihosocialni oskrbi, pomagali pri logistični podpori gasilcem, pomagali pri sanaciji pogorišča, pomagali pri zdravstveni oskrbi, pomagali pri načrtovanju gašenja .... se bi že kaj našlo, saj veš kjer je ...prikaži več volja je pot, je pa hudič, če ni volje !

    • Slavko Krizman 19:35 23.julij 2022.

      pomagali pri načrtovanju gašenja? sej nevem al bi se jokal al smejal....

    • Orto 20:22 23.julij 2022.

      Verjetno imajo doktorji znanosti nekaj znanja iz različnih področij npr. meteorologije, hidrologije, logistike, gozdarstva, upravljanja s človeškimi viri ... je pa res če vsi razmišljajo tako kot ti potem pa res človeke ne ve ali bi se jokal ali smejal

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.