Magazin /magazin/vip
109374 ogledov

Tako lepo obleko je na poroki nosila Ana Roš

Komentarjev 15
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • 4krogci 20:54 01.januar 2023.

    Tolk pompa okol tega...a po drugi strani je vse skupaj zgolj predstava za javnost...no ja ko imas prepoved vstopa v kuhinjo, druga se pa sele gradi pa naumis en kiosk s kruhom (da se razumemo kruh ne peče ona, niti ...prikaži več receptura ni njena!) in nardiš poroko z enim, ki si ga spoznal pred enim tednom.....ma ja no vazno da se pise hahahha Anči Ančika kot nekdanja soseda ti lahko rečem le...Po vseh vzponih in izivih, ki so ti jih zadal,si se nizko spustila!

  • Avatar Mehičanka76
    Mehičanka76 21:37 01.januar 2023.

    Želim jima vse dobro in da traja, samo nekako pa se mi zdi, da tale Roš ni ravno najlažji človek za prenašat, zato imam občutek, da tako hitro kot sta se poročila, se bosta tudi ločila.

  • andrej084 20:21 01.januar 2023.

    Ce bi se jaz poročil v starosti 50 let, ne bi nikogar o tem obveščal.....

  • Plavi-mil 08:48 02.januar 2023.

    Včasih je Štrukelj gledal iz vsakega ovinkas, danes pa Roševa, pa koga zanima ali se je poročila ali ne, ni prva ne zadja. Res ste bluzerji ,če nimate kaj drugega za pisati, mnogo, mnogo svinjarij je za raziskati, ampak vi ...prikaži več po liniji najmanjšega odpora pišete trače.

  • Avatar luckyss
    luckyss 08:32 02.januar 2023.

    Lepša obleka bi bila burka...tista, ki ima še na izrezu za oči mrežo..

    • Toma 10:29 02.januar 2023.

      V tem primeru ne bi bila lepša obleka pač pa sama nevesta!

  • Majazmaja 12:30 02.januar 2023.

    Mislila sem, da je Roševa pametna ženska ... Tole glede poroke je popolnoma spremenilo moje mnenje: obnaša se kot totalno avšasta 16-letnica: klobasa oslarije, se zraven pači, zavija z očmi, se glupo hahlja ipd. Drugače mi pa deluje precej težavna ...prikaži več osebnost in ko poližeta med (poznata se šele 2 meseca?!), zna biti gospodu zaradi njenega karakterja kar težko in rahlo dvomim, da bo zdržal ...

  • robi2107 00:08 02.januar 2023.

    A se ni ona glihkar neki ločevala?

  • Soloobveznababica 16:02 02.januar 2023.

    Tudi jaz sem jo imela za bolj pametno. Zdaj je pa zame ena navadna,polno rit denarja zenska , zeljna biti gledana in da se o njej govori. Te lastnosti ne priticejo cloveku,ki je srecen,pac pa to z nečim kompenzira.Gospod je pa kar sarmanten.

  • Pierre 13:02 02.januar 2023.

    Kaj pomaga denar če nimaš okusa....

  • bi_ba 20:48 01.januar 2023.

    Zaljubljenost pri 50 je močnejša kot pri 20. Naj uživata, zakaj pa ne.

  • Grof 07:31 02.januar 2023.

    Postava, pohani žabji kraki, pa kdo je tu nor, celo v firtah zavit, ne pa te skrivenčene noge razkazovat, kje je tukaj okus, ni ga, kot v njeni hrani, ga ni.

  • Stajerc 16:39 02.januar 2023.

    Sem že lepše obleke videl pa tudi neveste

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.