Slovenija
1974 ogledov

Tako mrzlo je bilo danes zjutraj

Komentarjev 4
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 08:45 22.avgust 2017.

    Po moje je pa blo Januarja bolj mraz,kot pa dones zjutraj,kanede??

  • Avatar praufo
    praufo 08:57 22.avgust 2017.

    "sredi poletja zimske temperature" ... kakšen hud naslov, ... no zame danes zjutraj prijetnih +10, ravno prav za kratke hlače in rokave, vse je tako pregreto, da prav pašejo temperature, sicer bodo pa nekateri že naslednji teden lahko izklopili ogrevanje ...prikaži več in pospravili bunde

    • tomaz 10:02 22.avgust 2017.

      Marsikatero poletje je bilo podobno letošnjemu, pa se ni toliko pisalo o tem. Se spomnim kakih 40 let nazaj sem ugasnil kurjavo, ko sem šel na morje, ko sem se vrnil pa spet prižgal, naslednje leto je pa nažigalo kot ...prikaži večgalo kot za stavo. Tko pač je in to kar se letos dogaja ni nič ekstremnega...

    • Avatar praufo
      praufo 20:03 22.avgust 2017.

      ko si šel na morje si ugasnil kurjavo in ko si se vrnil, prižgal, torej si šolnik, ki je celo poletje na dopustu, brez slabe vesti, potem je pa nažigalo in letos po tvojen ni nič ekstremnega, zaenkrat ko so ...prikaži več še vse trgovine polne in ti tvoja penzija zadošča da si bašeš voziček, ... bož že še jamral, ko bo zelenjava draga, ... no pa saj to ni nič ekstremnega, včasih je bla še dražja ... mojster malo se razglej kaj se dogaja pri nas in po svetu, pa ne piš takih bedarij

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.