Avto
3259 ogledov

Funkcionarje teh regij bi moralo resno skrbeti

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • c4bd683d7c5158c937448d2f9cbff95a44c1fd18 07:33 20.september 2022.

    veliko vprašanje je, če so električni avti res boljša izbira. veliko težav je, npr. doseg z enim polnjenjem, volatilnost baterije, nezmožnost menjave baterije, strošek elektrike, čas polnjenja, ... Elektriko imajo tisti, ki imajo že vsega preveč/dovolj in jim je to ...prikaži več neke vrste igračka/novotarija/prestiž.

    • Avatar omega_v6
      omega_v6 08:43 20.september 2022.

      Se strinjam vendar si pozabil ceno!! Električni avti so veliko dražji od ostalih prednosti pa skoraj nobene!!

  • Avatar GeorgeLincolnRockwell
    GeorgeLincolnRockwell 08:15 20.september 2022.

    Kako skropucalo od članka. Že to, da ste za primerjavo dali Norveško je absurd. In kaj je to "Zahodna regija"? Vse to me spominja na Marie-Antoniette, ko je (baje) izjavila "če nimajo kruha, naj jejo torto". Električna vozila so pesek ...prikaži več v oči. A so baterije "čista energija"? Malo morgen

  • miho 07:19 20.september 2022.

    Omenjene regije sploh nimajo funkcionarjev. Funkcionarji so na ravni države, kjer pretežno razvijajo Ljubljano, in na ravni občin, kjer po občinskih zmožnostih razvijajo lastne mestne, trške in vaške občine.

  • Toma 08:26 20.september 2022.

    Čakajte, da omrežje počepne kot bo v Nemčiji, ko priklopijo vse kaloriferje, ki so jih letos prodali ;-)

  • Avatar omega_v6
    omega_v6 08:55 20.september 2022.

    Poglejte malo na Avtonet kakšne so cene teh električnih avtov!? Da ne pretiravam z znamko sem vzel Citroen Berlinga ,ki stane skoraj 40 000 evrov pa mi povejte kako si lahko tak avto privošči 4 članska družina pri tej draginji??

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.