Magazin /magazin/vip
107883 ogledov

Tako naj bi parkiral znani Slovenec, sosednji voznik mu je vrnil!

Komentarjev 27
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • sandi76 08:41 13.marec 2024.

    Predvidevam, da je invalid ?

  • sam1 13:23 13.marec 2024.

    Naslednjič poklicati MR,pa naj mu ga odpeljejo v mrežo ,ne glede kateri bebec tako parkira,pa se bo sam izdal,ko bo treba seči v žep po nekaj stotakov za poplačilo kazni in odvoza......

    • Avatar Leon
      Leon 17:31 13.marec 2024.

      Redarji se ne izpostavljajo tam kjer bi se morali izkazati .

  • miro8 10:46 13.marec 2024.

    Takemu kretenu spustiš ventilečke, pa naj se hebe !

    • Ender3 21:19 13.marec 2024.

      Bo tudi za ventilčke klical advokata?..Očitno ima zagotovljeno pravno varstvo.

  • Silencer 09:57 13.marec 2024.

    Saj se lahko preveri po registrski številki, ne vem čemu je potrebno objaviti članek, brez da se zadeva preveri...

    • Avatar Red Hiney
      red 11:08 13.marec 2024.

      Ne moreš nikjer preveriti. Še policija ne sme kar tako preverjati - mora biti sum na nekaj

    • Nevica 13:50 13.marec 2024.

      Recimo sum, an čudno parkiranje? Zelo sumim.

    • Ender3 21:21 13.marec 2024.

      red👍 ne moreš jih preverjati in pika.

  • Dejan Vehovec 13:08 13.marec 2024.

    večkrat videl da kdo parkira na črto, tistim ki za njim pridejo, pa ne preostane drugega, kot da en za drugim parkirajo zraven, tudi na črto. Ne vem kako je bilo stanje tam, preden je oranžni parkiral. Kar težko verjamem, ...prikaži več da ga je po pomoti ali nalašč dal na črto, je pa ta trapasti oranžni pleh tako širok, da zasede kompleten parkirc za mere nekdanjih avtov. Modri je pa tudi sebi otežil zadevo, saj ima bore malo prostora za zlest iz avta ali nazaj za volan. Vsi mi pa tako pametni in obzirni ane

  • Avatar Leon
    Leon 16:36 13.marec 2024.

    Tako parkirati je mogoče samo pri nas ,kjer redarji nadzirajo samo veljavnost parkirnega lističa .

  • Avatar NickMason
    NickMason 07:38 13.marec 2024.

    Že večkrat videno,ko se je bentil nad grdo parkiranega,razlog je pa bil ,ker je parkiral grdo zaradi drugega zraven,ki pe v tem času že odšel,tako da ne bluzite

    • rd2dmk2 08:35 13.marec 2024.

      nick, kolkkrat sem videl kako je takle tip pripeljal na prosto parkirišče in parkiral takole vmes. sem nekoč našeč mojstra ki je parkiral čez 3. in da ne omenjam tujcev,ki pridejo na parkirišča trgovin z avtodomi in parkirajo počez. kolk ...prikaži več jih pa ti porabijo. in potem jih še vidiš kako lepo si kuhajo koliso ali pa poberejo bicikle iz shrambe pa gremo na izlet. najboljš so pa avtodomarji, ki parkirajo na prosorih za invalide. prid na Bled pred Špar. prosim ne bluzi o tem, da so nič krivi.

    • Avatar NickMason
      NickMason 08:53 13.marec 2024.

      Ne se prec bentit,če si ga videl potem odreagiraj ,stori kaj,jaz sem že to rekel tipu pa se je opravičil,da pa prideš in bentiš na kar se opisal pa ni glih pametno,ker tega ne veš,drgač pa ti dam za prav ...prikaži več in ja tudi bedaki so ,saj zaradi njih najebe drug,jaz samo o tem pišem.

    • rd2dmk2 13:42 13.marec 2024.

      nick dal si en nasvet , naj odreagiram. in grem učit kretena, kaj je prav in kaj ne. HALOOOO ! normalen človek tega v prvencu ne naredi vzišeni kreten pa ... nima smisla. res ne. je pa hecno da so ...prikaži več večinoma parkirišča pred štacunam v privatni lasti- torej od štacun in je majček problem kdo lahko temu kretenu sploh kaj pove. jest- ne smem- policaj in redar-tud bolj malo- direktor štacune- eh ,njemu se pa jebe vse razen da 15 napolni gepek treger svojga FAP-a

    • Avatar NickMason
      NickMason 15:01 13.marec 2024.

      OK,saj ti ni treba če se ga bojiš,oprosti pozabi na vse skup

  • Avatar karjola
    karjola 18:02 13.marec 2024.

    mu skočiš na haubo in rešeno pa še na streho že ko si tam

    • Ender3 21:23 13.marec 2024.

      Tip grozi z advetnikom še predno mu to uspeš narediti..

  • Avatar Garancija
    Garancija 07:52 13.marec 2024.

    A s tem se ukvarjate ? ni čudno,da gre vse v spolne organe

  • peter4 16:39 13.marec 2024.

    Se mi zdi da je vsak 2 dobil izpit na tomboli ali pa ga kupil v bosni. Mene je sram slabo parkirat, ga raje 2x popravim če je treba. Saj razumem stare mamke z ruto na glavi, slepe, izubljene, raztresene.... ...prikaži več ampak frajer-jev (-k), ki se userjejo na parkirišče, pa ne.

  • Avatar Mehičanka76
    Mehičanka76 18:20 13.marec 2024.

    Tip se mi zdi totalno aroganten, zato me ne bi presenetilo, če bi bil lastnik avtomobila.

  • tanja_tatjana7 05:18 14.marec 2024.

    Edino pravilno. Znani Slovenec gor ali dol. Nej gre pa še 1x izpit za avto delat. Mogoče ga bodo pravilno naučili parkiranja avtomobila. Takih butlov njemu podobnih je kar veliko!

  • Avatar jezeran
    jezeran 20:34 13.marec 2024.

    Verjamem da te pedri mislijo da so nekaj več in lahko delajo kar hočejo. Čestitam tistemu ki je to naredil in mu zaparkiral vhod. Škoda da mu ga ni kdo še iz druge strani

  • Ender3 21:26 13.marec 2024.

    Moraš pa biti slaven, da si lahko plačaš reklamo, ki sodi v rumeni tisk.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.