Slovenija
12530 ogledov

Tako poceni elektriko in plin je iztržila zveza potrošnikov

Komentarjev 10
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar praufo
    praufo 12:12 17.avgust 2017.

    za plin ne vem, ker ga ne uporabljamo, razen jeklenk, pri elektriki me pa stalno moti, da se zaračunava trošarina in seveda ddv na trošarino ... trošarina je pri tobaku, alkoholu, zdej ne vem a je to kazen al kaj, ...prikaži več al je pa to filanje budžeta, zato da se eni hvalijo, da je gospodarska rast ... no seveda je, pri takih cenah, ampak to je treba plačat

  • franke 13:29 17.avgust 2017.

    JEBEJO NAS V GLAVO . SAMA ELEKTRIKA NI DRAGA. VSE DRUGO KAR JE OBEŠENO JE DRAGO.

  • Avatar praufo
    praufo 12:19 17.avgust 2017.

    glede teh tarif ponoči - podnevi, se mi zdi da je to skoraj preživeto, pa ne bi zdej kaj vse mamo ampak ko rabiš, rabiš, popoldne, ponoči, podnevi, zjutraj, recimo toplotna črpalka za sanitarno vodo dela ves čas,pa je seveda ...prikaži več daleč najcenejšsa varianta, razen kolektorjev, tam se pa spet rabi ena pumpica da suče tekočino ... tko da poraba je in taka je

    • mitjap 22:21 17.avgust 2017.

      te tarife so za spodbujanje uporabnikov da uporabljajo električno energijo ponoči ko jo je viška. ponoči se vsa industrija ustavi, ljudje so šli spat elektrarne pa delajo ravno tako.

    • Avatar praufo
      praufo 14:06 18.avgust 2017.

      vse to razumem, ampak, a si prebral kar sem napisal ... sistem deluje cel dan, ne vem razen če bi imel neke shranjevalnike ... sicer pa ponoči je čas za spanje, in glasne mašine motijo spanje

  • Avatar Leon
    Leon 15:41 17.avgust 2017.

    V kolikor bi se v Sloveniji dvignila zavest državljanov iznad nivoja ovac ,potem bi lahko vplivali tudi na zakonodajo glede varovanja človekovih pravic in okolja !

  • bendover 11:23 17.avgust 2017.

    to so cifre z ddv,ali brez?

  • Energetik 06:42 18.avgust 2017.

    Ena sama samohvala je tele Kutinke in njene "ZVEZE" v resnici pa je to aparat nesposobnežev, ki ga na žalost plačujemo vsi davkoplačevalci!

  • Energetik 06:39 18.avgust 2017.

    Bravo "ZVEZA POTROŠNIKO", neverjetno ste "sposobni" :), jaz imam pri GEN-I vse cene še NIŽJE. Je potreben še kakšen dodatni komentar?

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.