Magazin /magazin/vip
47526 ogledov

Tako razkošno vilo imata Tanja in Đuro

Komentarjev 19
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Nogo Bozo 17:02 16.avgust 2017.

    A te čifurje FURS kaj kontrolira ?

    • francl12 17:11 16.avgust 2017.

      PREPRIČAN SEM, DA NE. Dovolj je, da malo smrdi po jugovini, pa je v naši deželi bog! Sicer pa sta mi ta dva prav nagravžna!!!

  • mirror 12:03 16.avgust 2017.

    Lepa razkošna vila, hči pa prosjači denar za financiranje izdaje pesniške zbirke.

  • matermila 17:47 16.avgust 2017.

    Pa še nekaj.V slovenskem jeziku in abecedi ne poznamo črke Đ,zato je on Djuro.

    • Snežinko 16:26 21.avgust 2017.

      Saj Y in W recimo tudi ni v slovenskem jeziku. Torej naj bo Cindy Crawford pri nas napisana "Cindi Cra-dvakrat-v-ford" ali kako? Đuro ni Slovenec, po wiki-ju niti SLO državljan. Imena se vedno pišejo v orignalu, taka, kot so, in ...prikaži večn on je Branko Đurić-Đuro (ja, mehki Č!). Saj nismo "od tamo dole", kjer je "piši kao što govoriš" in tako dobiš "čak noris" in podobne idiotizme...

  • matermila 17:43 16.avgust 2017.

    A je to tista bajta,ki sta jo pozabla prijavit?

  • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 09:50 16.avgust 2017.

    Za plagiatorstvo in ritoalpinizem Bradotu in Jolinki je pa tut nekaj cekinov moralo vržt??

  • jerneja45 17:17 20.avgust 2017.

    Bravo Tanja in Djuro. Pametno naložen denar. Privoščim jima. Zame sta oba vrhunska igralca in zato vem, da veliko vlagata v svoje delo. Sta si prigarala to nepremičnino. Če pa ne, pa ju še bolj občudujem.

  • zdenko 22:54 16.avgust 2017.

    Bebci ste ze fous ?

  • Majazmaja 08:58 16.avgust 2017.

    Glede na to, da delata tudi v mednarodnem okolju, sta nekaj le morala ustvariti. Razkošje? Daleč od tega. Me pa čudi, da rinejo na slovensko (hrvaško) obalo ...

    • nergač 18:07 16.avgust 2017.

      he he mednaerodno ja, predvsem zala dela mednarodno...

    • kapibara1 18:56 16.avgust 2017.

      @omega_V6, ti si si pošteno zaslužil "-" v nedogled !! Ne poznaš njunih zakulisnih igric ! Pa da mu SLO plačuje vložek v penzionistični sklad ?? Pa da je dobil izredno državljanstvo, na račun doprinosa SLO kulturi.. Pošteno si zaslužiš. ...prikaži več da te sploh ne bo kometiral !! !!

  • Avatar omega_v6
    omega_v6 09:23 16.avgust 2017.

    Me sploh ne moti saj sta denar pošteno zaslužila!! Zelo pa me moti,da je ogromno dražjih vil v posesti lastnikov,ki so nekaznovano denar NAKRADLI!!

    • Kojak 15:28 16.avgust 2017.

      Pošteno zaslužila? Upam da! Če me spomin ne vara je Đurotova firma poslovala z enim izmed "missing traderjev". Davčna ga je osumila za izogibanje plačilu 140.000 €... kako se je končalo ni nikjer zasledit.

    • francl12 17:09 16.avgust 2017.

      pošteno...pa ja da! Pošteno si jaz zaslužim svojo plačo s katero komaj preživim mesec, počasi obnavljam hišo letnik 1970(dokončanje obnove zgleda kot misija nemogoče in očitno ne bo nikoli dokončana), v 10 letih našparam, da lahko zamenjam avto, 1x letno ...prikaži več si privoščim dopust v najetem apartmaju nižjega cenovnega razreda. To pa je tudi vse!!! Vsi ki imajo več KRADEJO!!!!

    • Avatar omega_v6
      omega_v6 09:10 18.avgust 2017.

      francl12 Kdo ti je kriv,da celoletne prihranke odneseš n hrvaško morje?? Treba je varčevati in ne živet rasipno!!

    • Majazmaja 13:40 21.avgust 2017.

      Franci, si pač LUZER, ki lahko dela le za minimalca. Ne moreš vnovčiti znanja in idej, ker jih nimaš. Namesto da bi kaj naredil iz sebe, si jezen na vse, ki imajo več od tebe in takih je 95 %. ...prikaži več Je že tako, da na štanci lahko dela vsak, v mednarodni film pa ne pride vsak (pa daleč od tega, da bi bila fan te 'blesave familije'). Tudi npr. Akrapovič se ni rodil bogat, pač pa je imel ideje, vizije, iznajdljivost in delal. Kaj delal, garal je za to, da je lahko ustvaril 1000+ delovnih mest.

    • Majazmaja 13:41 21.avgust 2017.

      Franci, raje začni delati na sebi, da zaradi foušije ne dobiš še čira na želodcu. Potem bo treba na bolniško in niti minimalca ne bo.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.