Slovenija
41793 ogledov

Lizing hiše nočejo vrniti denarja, tako se izgovarjajo

Komentarjev 14
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • jakec1575 07:43 08.maj 2023.

    Sam lahko potrdim, da so si banke vedno zmišljevale dodatne stroške. Ne vem kako je danes. Eden od izmišljenih je recimo strošek za riziko, čeprav si zaposlen v varni zaposlitvi za nedoločen čas in nimaš drugih kreditov. Zdaj jih *izde ...prikaži več itak ne rabim več in mi skoz težijo, kaj vse bi delali z mojim denarjem. Kolikor razumem NLB to še vedno počne. Ker lahko.

    • kapibara 07:49 08.maj 2023.

      Pa kako so ukinili TRR, spravili v kvazi pakete, v katere dali stvari, kij jih povprečni človek ne potrebuje, vsaj 50% jih je notri NEpotrebnih..in seveda dvignili stroške vodenja. NLB se je hvalila, da ima 2.200.000 komitentov krat strošek vodenja ...prikaži več TRR cerka 1.50 € to mesečno znese..??

    • Gandi123 08:04 08.maj 2023.

      Temu bi se reklo zakonsko dovoljena bančna kraja! Z zakonom dovoljeni oderuhi.

    • lojs 12:22 08.maj 2023.

      zakaj pa ne predlagate referendum za ukinitev bank? ... mislim, da bi prehiteli marsikoga ... menjava v naturalijah, brez keša ... to bi bilo zabavno

  • Gandi123 07:26 08.maj 2023.

    Ovce so za striženje! Bojkotirat je treba nakup pre dragih avtov in nakupe preko lizing hiš!

  • Avatar GeorgeLincolnRockwell
    GeorgeLincolnRockwell 09:03 08.maj 2023.

    Zakaj se čudite? Živimo v sistemu, ki ga je žid postavil za goyima.

  • lojs 11:51 08.maj 2023.

    vsako plačevanja kredita, se pravi na banki , lizing je malo drugače, samo še dražje, ampak najprej plača obresti, se pravi zaslužek teh ki posojajo, na koncu pa glavnica ... stroški so pa stroški ... predlagam da vsi ti mogoči ...prikaži veči bralci koga kaj vprašajo ali pa naj si preberje (če ne bo pretežko) kakšno je poslovanje ... nihče ne dela zastonj, oz. voluntersko, razen bedaki v planici ... pa še to niso nekateri bedaki, ker ga dobr žrejo do daske

  • Plavi-mil 11:12 08.maj 2023.

    Najbolj noro je pa to, da te prodajalci na nek način prisilijo, da vzameš lizing, tudi če nočeš, v mojem primeru je že bilo tako, nisem mogel plačati avta v celoti MORAL sem vzeti lizing, katerega sem jasno ob prvi ...prikaži več priliki poplačal, ampak mi niso vrnili nič, baje je bilo to že odšteto pri poplačilu.

    • lojs 11:39 08.maj 2023.

      jah niso te razumenili, da nimaš keša, ti pa njih nisi razumel, da moraš plačat s kešom ... se zgodi

  • LolekinBolek 13:12 08.maj 2023.

    Jaz sem vzel 34.000 kredita, poplačal po 3 letih in dobil vrnjeno 1050€ stroškov. Oddajte zahtevek, velja za 5 let nazaj !

  • lojs 11:43 08.maj 2023.

    pluvate če zavarovalnic, banke, lizing, vse mogoče privat ustanove, oni naj pač delajo zastonj, razen če je direktor golob, potem pa ne ... programirani ste očitno na leto 1945, ko je vse postalo naše in so vse mogoče razgrabili ... ...prikaži več ne razumem, zakaj nihče ne prizna , da dela cel mesec brezplačno, voluntersko, za revolucijo ... denar ni pomemben, važna je zavest ...revolucija je bila novodobni opij za ljudstvo ... le kje to piše

  • kapibara 07:53 08.maj 2023.

    Mi pa gredo podpisniki pogodbe ( ta je obvezujoča) na moški spolni organ (žaljivbo), ko hočejo po podpisu nekaj izsilit, češ kako je podpisana pogodba oderuška ! Prostovoljno podpiše, potlej ne kukaj in v pogodbi piše, da "spore" iz te ...prikaži veče pogodbe rešujeta stranki med seboj, v najslabšem primeru pa preko sodišča.

    • lojs 12:20 08.maj 2023.

      ja kaj si povedal, kdo ti bo dal denar zastonj, mogoče kakšni levičarski aktivisti , ti bi bili zadnji ki bi dali karkoli zastonj

    • kapibara 16:44 08.maj 2023.

      Ne zastonj denarja ! Drži se pogodbe..

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.