Slovenija
1315 ogledov

Tako se je na nedeljski incident odzval mariborski župan

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Željko 11:44 20.april 2022.

    Bravo še premalo si ga cigana črnega. Samo tako naprej

  • optimist11 16:29 20.april 2022.

    Bravo župan, za svoje mesto bi se morali vsi boriti , ne pa dovolit da nas že 13 letniki terorizirajo.

  • Avatar Leon
    Leon 13:34 20.april 2022.

    Po volitvah bo v MB nujno prišlo do sprememb na policiji prav zaradi vandalizma, huliganov in tatinskih tolp ,ki ropajo in praznijo vse kar jim pride pod roke .

  • Avatar Leon
    Leon 06:58 21.april 2022.

    Problem vandalizma je pomanjkanje nadzora in ukrepanje policije in redarjev ! Nogometne tekme so primer ko policija ni sposobna ustaviti horde navijačev ,ki uničujejo vse pred seboj ob spremstvu policije .

  • Luksi 11:51 20.april 2022.

    Jaz bu najprej preveril, kaj naj bi otroci vandalizirali in kakšno škodo do povzročili. Kot sem slišal je trdil, da naj bi razbili koš za žoge, kar verjetno ne drži, saj je župan znan po izbruhih in ima nasilje v ...prikaži več krvi... po mojem zdaj samo išče opravičilo za napad.

  • Avatar Leon
    Leon 13:30 20.april 2022.

    Kdor ne pozna razmer v MB naj ne komentira in se sramoti . Zoper Arsenoviča se vodi tajna vojna znane dupleške koalicije za prevzem občine na jesenskih volitvah . Podobno kot to sedaj počnejo SDS pred volitvami ---Vili Kovačič in ...prikaži več ostali podrepniki .

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.