Svet
2286 ogledov

Tako se je na Putinovo vojno odzval ameriški predsednik Biden

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • 277e7e0798e154efbedb78510b05597587d206c4 08:44 24.februar 2022.

    Hudo, sankcije so samo slepilo, ko se medtem na drugi strani uvaja in izpeljuje taktika z orožjem. Hunter je zadovoljen, njegovi posli in zaslužki se tako lahko nadaljujejo, česar ne bi bilo, če bi se Amerika resneje vključila. Zgleda kot ...prikaži več da je v ozadju vendarle nek konsenz, do kje zadeva sme iti in je to še vedno znotraj tega. Bomo videli, če bo na koncu volk sit, koza pa še živa.

  • Avatar pantani
    pantani 09:48 24.februar 2022.

    Dobro ga poglejte v oči, črne kot sam hudič, tale Biden!!!

  • eminenca 09:11 24.februar 2022.

    a tale ata preko luže bo pa molil? ... ja nej ker moli, še prej nej pa pripravi solde, da bo plačal odškodnino za nastalo škodo po sankcijah za tiste države, ki bodo utrpele izgubo ... naj moli, da mu ...prikaži več ne zmanjka keša in da mi ne bomo kmalu v mrazu brez plina

  • Catherine_Hartnett 12:07 24.februar 2022.

    Google je plačal od 400 do 800 dolarjev za dnevno spletno delo od doma. Prvi mesec sem od Googla doma prejel 21.758 $, prejšnji mesec pa sem plačal 29.467 $ za 3-urni delovnik. To naredim ............ >>>>>>>>>> 𝑾𝒘𝒘.𝑱𝒐𝒃𝒛𝑪𝒂𝒓𝒕.𝑪𝒐𝒎

  • munja 15:15 24.februar 2022.

    Na svetu se je nakopičilo preveč ljudi in orožja in ga je nekako treba porabit, žal z vojno, drugače ne gre. Ali pa je ozadje tega vsega čisto nekaj drugega.

  • rd2dmk2 10:26 24.februar 2022.

    zapomnite si nekaj, vojno lahko ustavijo samo ženske na obeh straneh- mame, žene sestre. ne pa tile nasuvani cvergelni.. najagat jih od biden, putina, strolca, macrona , matejčka na fronto pa naj tam se repenčijo. zdej nej pa Matejček hitr ...prikaži več postroji svojo četico pa naj jo pošlje v ukrajino,sam ne naše sinove, svoje naj tja da !!!!

  • marko345 09:10 24.februar 2022.

    Samo Amerika lahko zaustavi Rusijo in Rusi to vedo. Ta vojna je neum ost, kez Rusi ne morejo zmahat, bodo pa dolgoroćno osamljeni.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.