Svet
3652 ogledov

Tako se obrača Evropa, kako se bo obrnila Slovenija?

Komentarjev 14
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Sreten Lukić
    lluckyss 16:02 07.marec 2022.

    Mi sploh nimamo druge izbire kot da volimo vse kar ni SDSs ali od njihovih podrepnikov, ker si preprosto ne moremo privoščiti še ene takšne vlade, če hočemo kot narod in kot država preživeti. Amen.pika.konec...!!!

    • Fanja_Tajon 17:02 07.marec 2022.

      Kdo ste to vi? Mi imamo lepo izbiro na desni.

    • Avatar Sreten Lukić
      lluckyss 17:07 07.marec 2022.

      Mi normalni in pošteni Slovenci....če te že zanima kdo...In na desni nimate nobene izbire, ker bi šli v koalicijo z SDSs in takšne stranke so nesprejemljive...Ne moremo tvegati niti z bivšimi prebarvanimi SMC ali Desus, ki so enkrat že izdali ...prikaži več svoje volivce. Škoda je v bistvu NSi, ki jo je zarukani Toninči totalno in nepovratno zjebal..

    • Fanja_Tajon 17:11 07.marec 2022.

      Ti zagotovo nisi normalen, še manj pa pošten. Sprašujem se kaj delaš poleg celodnevnega pisanja po forumih. Verjetno si gnoj iz JS.

    • Avatar Sreten Lukić
      lluckyss 17:19 07.marec 2022.

      Sem kmet, pasem bitkonje ;))

  • Avatar Mark035
    Mark035 16:37 07.marec 2022.

    SMRT janšizmu, SVOBODA narodu.

    • Tolko. 17:11 07.marec 2022.

      Kmalu te bodo guzili putinovi razbojniki, ti nebo do razmisljanja o jansi...

  • Avatar Antikrist
    Antikrist 16:37 07.marec 2022.

    Do zdaj sploh nisem hodil na volitve, tokrat pa bom šel in volil tistega, ki ima največ možnosti proti fašistu Janši in njegovim pucflekom!

  • Avatar Mehičanka76
    Mehičanka76 16:53 07.marec 2022.

    Naj se show laganja, nategovanja, podtikanj, laži in praznih obljub začne!!!

  • GERE 17:40 07.marec 2022.

    Ne vem v kateri kontekst se vključuje ta naslovna fotografija s pustne povorke? Butalci!

  • munja 17:52 07.marec 2022.

    Čisto vseeno je, kdo nam bo vladal, ker se ne bo nič spremenilo. Vsi, ki bodo na oblasti, bodo še naprej polnili svoje žepe, ker so jim državljani tako in tako španska vas.

  • bobubob 15:58 08.marec 2022.

    Seveda tako kot Evropa, torej v smer laži, zlorab in ščuvanja. Včasih nismo hoteli biti suvereni, danes pa to ne moremo biti. Vse za zaščito oblastnikov in njihovih domačih hlapcev. Izgleda, da iz časov juge nismo kaj dosti napredovali, vajo ...prikaži večjo bomo pač morali ponoviti. Spet bomo izbirali med levim in desnim, namesto med Človekom in gnido.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.