Slovenija /slovenija/jaz-porocam
78 ogledov

Tako se parkira po šolsko?

Komentarjev 10
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • dostvasmam 08:14 07.december 2013.

    tako je!

  • Stolp 17:14 03.december 2013.

    Ja itak. Ko sem še hodil v avtošolo sem enkrat čaku inštruktorja, malo prej kot običajno sem bil na dogovorjenem mestu. Inštruktor je po cesti kjer je bila omejitev 40, pripičil min. 60, moda pa še več. Pol ko je ...prikaži več mene vidu je pa mal zabremzu, da ne bi slab zgled daju...

  • kovinar 17:29 03.december 2013.

    Mogoče ne vidi dobro ima ponarejeno zdravniško spričevalo ?

  • speris 19:06 03.december 2013.

    Samo v Sloveniji se ukvarjamo kdo kje kako parkira.. Prevec casa mate, dejte rajsi delat na sebi in ustvarjat in si delat lepse zivljenje kot pa da se ukvarjate z okolico.. Koga briga, vsak dan na tisoce ljudi parkira narobe in? get a life!

  • Bozidar.Frelih 20:38 03.december 2013.

    Ja, vsak dan na desetine ljudi krade. Ker smo bili predolgo tiho in se nismo ukvarjali s tem smo danes tam kjer smo. Če bi pa takoj zaprli prvi deset bi ostali precej premislili ... Tako sta pa najmanj dve ...prikaži več generaciji "lost a life!", če se izrazim po tvoje.

  • frogstomp 16:12 04.december 2013.

    podpis. ta narod ma resne težave z dojemanjem sveta. bruhamo ogenj zarad napačnega parkiranja, medtem ko nam pri zadnjih vratih odnesejo vse z dostojanstvom vred. sigh.. še dobr da sm malo mešan, rajš se ubijem kot da me moti vsaka malenkost.

  • Žurnalček 11:12 24.julij 2014.

    Ja če je pa v KK dober buffet na štacionu !

  • jurgelj 13:57 05.december 2013.

    ker poznam to vam samo povem ko bi tist ko tu parkirate res tako parkiral ko treba nebi blo teh nepotrebnih slik....in Ivo-ta takole blatit po tem časopisu....ko pa komu kuzla v rit skače mu pa hodte po kolenih za njim....

  • dostvasmam 22:22 05.december 2013.

    ejga inštruktor no, a se tkole parkira nooooooo? lepo te prosm nooooooo. parkirej kukr je treba nooo!

  • crvit 17:05 03.december 2013.

    Tale znak pomeni da je prepovedano ustavljanje in parkiranje vozil 25 metrov na vsako stran zaradi intervencije če se na postaji karkoli zgodi (požar,odpadanje ometa ali da se pretrga vozni vod)avtošola pa tam nima kaj parkirat in tale ki ...prikaži več je tam parkiral ne bi smel dobit vozniškega dovoljenja

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.