Slovenija
23301 ogledov

Tako slabo ni bilo že od začetka meseca

Komentarjev 10
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Gandi123 07:40 31.december 2021.

    Pri polnočnici so se ljudje prehladil! Če bi se lahko z kuhančkom segreli, nebi bilo toliko prehlajenih. 😄

    • rd2dmk2 09:06 31.december 2021.

      pa saj so dobili kuhančka- od župnika. sam kot veste je treba tud kušnt tam neki. pa s sveto vodo se polit pred vstopov v cerkev, pa se pozabi potem še z ognjeno vodo čez zalit

  • Avatar Sreten Lukić
    lluckyss 07:39 31.december 2021.

    Napačen naslov...Moral bi se glasiti; "Tako vzpodbudno ni bilo že dve leti"...Omikron se namreč hitro širi in nadvladuje nevarnejšo Delto..Postaja pa res počasi slabo za preprodajalce testov in cepiv...In tu imate še dokaz, da Omikron ne dela gneče v bolnišnicah........... ...prikaži več tinyurl.com/mrtvi-omikron

    • Avatar Leon
      Leon 07:47 31.december 2021.

      Temperaturne spremembe prinašajo veliko respiratornih bolezni med katerimi je največ prehlada .

  • PaPajapopi 08:16 31.december 2021.

    Tudi meni je slabo, ko vsakodnevno berem in poslušam vaše laži o gripi, ki razsaja ! ! !

  • rd2dmk2 09:11 31.december 2021.

    vsem zagretim zagovornikom cepljenja.. zakaj se že dons je treba vsem testirat pred vstopom na zabave in to največ 12 ur prej.. no velecenjeni stručkoti kaj vam dons pomaga vaše cepivo. in necepljeni ogrižajo cepljene. vau.. to je tako kot ...prikaži večkot da bi neoborožen ogrožal super copa... pa še neki belohalnike skrbi za ljudi z boleznimi , da ne bodo zboleli za covidom in umrli.. , saj veste kdo so, pa jih redno pregledujte in zdravite njihove bolezni in skrbite zanje, ne pa da štejete eurčke.

  • erikkk 15:20 31.december 2021.

    Na podlagi česa . Na podlagi 70% manj nevarnega omikrona zarad katerega ne rabizš bolnice. Ali pa mogoče zarad testov ki so 100% neveljavni je objavil CDC na svoji strani https://www.cdc.gov/csels/dls/locs/2021/07-21-2021-lab-alert-Changes_CDC_RT-PCR_SARS-CoV-2_Testing_1.html

  • dlednik 11:16 31.december 2021.

    Pranje možganov.....

  • alexander6 09:38 31.december 2021.

    Pred nami so težki tedni ... Zanimivo! Pred mano pa so lahki tedni in meseci. Mene se virus izogiba že dvaindvajset mesecev kot hudič križa. Pa sem necepljen.

    • erikkk 15:22 31.december 2021.

      Pred mano so žurerski dnevi z družbo gremo na vikend vsaj 200 nas bo.Poserjem se jaz na vaše zlagane korona laži

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.