Magazin /magazin/vip
58541 ogledov

Tako slavimo humor Jurija Zrneca, ampak poglejte njegovo dekle!

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • rd2dmk2 12:00 17.junij 2022.

    zrnec nima smisla za humor. ne pa še poglejte to kar dela vtisiti oddajo kuhanju so angleži naredili pred desetletji torej je neke soret kopiranje, samo da eni so tolk mladi da sene spomnijo več originala. torej ene obsosdijo, drugi ...prikaži več pa lahko služijo. eh, hvala bogu, da se še da preklopit in odklopit od takih ..

  • diaz 00:34 18.junij 2022.

    Pozdravljeni, ponudba posojila med resnimi in poštenimi posamezniki v 72 urah. Za vse vaše finančne težave sem vam še naprej pripravljen pomagati. moj kredit je odprt za posameznike in podjetja, ki so sposobni spoštovati pravico do financiranja in pogodbo, ki ...prikaži več jo bomo morali podpisati. kontaktirajte me po e-pošti: pecniksuzana0@gmail.com

  • sam1 07:44 17.junij 2022.

    Mu jo bo spet kdo "nabil" kot prejšnjo,pa bo revež padal v depresijo......

    • Avatar Mark035
      Mark035 09:49 17.junij 2022.

      zelo pozitivno razmišljanje..

    • Dusan12 10:36 17.junij 2022.

      Pa katera mu jo je sploh še pripravljena nastaviti, cepcu zavaljenemu, ta iz sexa dela humor v postelji ne pa v gledališču, bizgec zaplankan, ….

    • Ender3 11:51 17.junij 2022.

      Dusan12, bizgec, prikletno zaplankan. Kuntner pa je, vaš idol in izbranec !

    • Dusan12 12:45 17.junij 2022.

      Ender, odpisani pastiir, kdo bo tebe ljubil, skriti telefonist, …..

    • Ender3 13:47 17.junij 2022.

      Dusko nimam svojih 🐑🐑 za pastirja sem prestar, in ljubezen mi ostaja zgolj spomin. Ukvarjam se zgolj s sektaši, troli po forumih, ker jim moram kontrirat, ker širijo sovraštvo in nekulturo dialoga.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.