Slovenija
84663 ogledov

Tako brezsramno vas bodo lahko lupili operaterji

Komentarjev 31
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • kapibara 09:58 27.februar 2023.

    Tudi tema dvema ni za verjet ! Do poletja se bodo pa kaj drugega zmislili

    • Avatar NickMason
      NickMason 10:45 27.februar 2023.

      Bil na A1 .prvovrstne barabe so,sem na Telemach pršaltal pa so boljši,vsaj sportklub lahko gledam

    • Avatar pantani
      pantani 12:07 27.februar 2023.

      Zame T2 daleč pred vsemi,kar se organizacijske sheme tiče in prijaznosti!!!

    • Avatar NickMason
      NickMason 12:59 27.februar 2023.

      T2 nimajo sportkluba

    • Boschtjan Zupanchich 13:28 27.februar 2023.

      T2 nima sportshita, ... seveda, Logično,: ... ker ne govorijo Prave Bejbe za brez veze : " tale je pa pameten kot nogometaš ... "

    • Avatar NickMason
      NickMason 13:42 27.februar 2023.

      Boschtjan Zupanchich ,drž se tvoje vere ,ne komentiraj ,če ti kaj ne paše jerk

    • Boschtjan Zupanchich 13:54 27.februar 2023.

      Se držim svoje vere še bolj, zato pa komentiraj, če ti kaj ne paše, da bodo tudi drugi vedeli kar jim še ni jasnega .... o tebi.... ;-)

    • Avatar Leon
      Leon 13:55 27.februar 2023.

      Telemach ima SPORTKLUB ,ki prenaša turško in bolgarsko nogometno ligo ! Kaj pa španska , angleška,francoska ,portugalska liga ,ki so jih čez noč ukinili brez obvestila ?

    • Avatar NickMason
      NickMason 13:58 27.februar 2023.

      Liga prvakov in liga europa ima in to mene zanima ,ima še marsikaj ,ampak meni to odgovarja.Kanal A pa izbere Lukač eno tekmo in to je vse,tako da sportklub je OK,ker imajo vse.

    • Avatar Leon
      Leon 14:10 27.februar 2023.

      A- kanal imajo vsi operaterji enako kot NORA TV in PLANET TV

    • Kmodri 14:34 27.februar 2023.

      Telekom, Telemach in A1 jih briga za težave uporabnikov z njihovimi storitvami. Sem bil pri Telemach, ki ni spoštoval pogodbenih določil. Ker sem jih tožil, sem kljub zmagi doživel hladen tuš, enostavno so me odklopili. Telekom cenovno lupi uporabnike. A1 ...prikaži več ima tehnično podporo na nivoju osnovne šole. Vsi pa se zagovarjajo drug nadrugega! Banda pokvarjena!

  • Avatar Leon
    Leon 09:57 27.februar 2023.

    AKOS .... združenje operaterjev .

  • rd2dmk2 11:20 27.februar 2023.

    a kaj novega ? ko je bila deflacija banke niso šle v minus pri obrestih, sedaj so jih navile, seveda samo pri kreditih pri vloga pa so pozabile. in naj lepo vlada mal tagene vse te nategune. naj objavi daj ...prikaži več e rast življenskih stroškov negativana. pa magari samo za en mesec. pa da vidimo kako bodo znižal . in potem .. potem pa udarit po njih kot kovač vroče železo. in to brez usmiljenja bankirje, telefoniste, televizijce, vso to barabinsko srenjo.

    • Boschtjan Zupanchich 13:32 27.februar 2023.

      Težka bo, ker je vlada tudi Pokvarjena, ker inflacija ni nič drugega kot "legalna" Kraja denarja Delovnim Ljudem !!! ! !!! Ta pa začne Strmeje Naraščati potem, ko naraste Vsesplošna Pokvarjenost ljudi, Zaradi katere nihče noče popustiti z cenami - ...prikaži več ko eden začne, potem to začnejo delati Vsi , in če se to nadaljuje, lahko "inflacija" uide izpod nadzora, podobno kot leta 1929 ....

    • Ender3 18:13 27.februar 2023.

      Bog ti pomagaj Boštjan ! Kot bi se inflacijo vlada izmislila. Kritiki pa, vedno najdejo dežurnega krivca.

  • jakec42 14:00 27.februar 2023.

    Vsi nas kradejo,banke posojajo naš denar,obresti pa varčevalec ne dobi.še v Jugi je bilo bolj pošteno!

    • Avatar NickMason
      NickMason 07:00 28.februar 2023.

      Brez Mark v jugi nisi ničesar našparal kljub obrestmi,tako velika inflacija je bila.Če pa bolje razmislim se ne bi smeli odcepit ampak samo lopove zapret,ker smo si naredili samo lopovsko mafijsko državo.

  • joze723 14:23 27.februar 2023.

    Telekomunikacije so barabija brez primere. Urad za varstvo potrošnikov pa tako in tako nič ne stori, ker so sami nesposobnjakoviči. V stari Jugi, ko si nekomu zagrozil z uradom za varstvo potrošnikov(se ne spomnim kako so se uradno imenovali) so ...prikaži več se kršitelji USRALI! Torej "demokracija" takoimenvanega totalirinističnega režima je delovala, danes pa samo sere - dobesedno.....,

  • Luksi 11:00 27.februar 2023.

    Namesto, da trič sprejema zakone, s katerimi bo večina ljudstva na slabšem, naj se raje na to mafijo spravi.

    • lojs 12:09 27.februar 2023.

      mafija, zakaj mafija, pač nekaj prodajajo

  • lojs 12:38 27.februar 2023.

    lahko bi napisali več info za uporabnike ... glede na to, da je vse digitalno, gre samo za prenos podatkov in s tem povezano pasovno širino, kar pomeni prenos podatkov na časovno enoto ... žal pa ni tako,... net, mobitel ...prikaži več in ostalo čvekanje je res samo to, ampak tv, pa zaračunava storitev ... no to pa je razlika ... tv hišam se je produkcija podražila in kdo bo to plačal če ne potrošnik?, ki misli da ima vse zastonj ... NIČ NI ZASTONJ!, vsaka minuta tv produkcije je še kako draga

    • Boschtjan Zupanchich 13:38 27.februar 2023.

      Še dobro, da ne gledam trapaste tv, in jo tudi ne plačujem , plačam samo za radio, pa še tega zadnje čase tako malo poslušam, da mi je že skoraj bedno, da sploh plačujem 3,77 e mesečno ...

  • jakec1575 16:27 27.februar 2023.

    A 1 je že podražal.

  • Ender3 18:23 27.februar 2023.

    Kaj se uporabniki in plačniki čudimo. Gre za kartelno dogovarjanje med ponudniki. Nihče si ne bo odrekel dobičku in nihče jim nič ne more. Prisiljeni smo v njihov poslovni model v njihove sheme in oglaševanje. Telemach se trenutno hvali z ...prikaži več svojo naj 5G ponodbo v svetovnem merilu. Čista manipulacija, brez pravega varstva in zaščite potrošnikov.

  • david193 19:57 27.februar 2023.

    Telemachu nasedejo samo tisti ki verjamejo njihovi napihnjeni reklami in prvič sklepajo z njimi pogodbo. Namesto obljubljenega dobijo en kup prekinitev in neodzivnosti s strani operaterja. Omrežje jim zagotavlja telekom in če pride do težav je telemach prvi ki leti ...prikaži več vn. Jaz imam izredno slabe iskušnje z njimi in mi gre na bruhanje ko vidim njihovo oglaševanje.

    • munja 09:42 28.februar 2023.

      david193, ne samo to, Telemach po telefonu kar naprej teži (kliče tudi po večkrat na teden!), tako da so se ljudem že zamerili s tem posiljevanjem.

  • Avatar bobnar53
    bobnar53 11:13 27.februar 2023.

    Telekom je v svoji objavi tudi napisal, da za letos ne načrtujejo uskladitve cen z inflacijo??

  • Avatar Mehičanka76
    Mehičanka76 22:37 27.februar 2023.

    Vsi vse dražijo, domino efekt. Plače se dvigajo in usklajujejo z inflacijo pa samo javnemu sektorju. Na koncu bodo pa dobili še izplačana plačna nesorazmerja.

  • Avatar bobnar53
    bobnar53 11:14 27.februar 2023.

    https://www.telekom.si/info-in-obvestila

  • pilotko 09:40 01.marec 2023.

    Ob krizi v EU se najbolj smeji Ameriki, naši in Bruselj birokrati pa jim še naprej nasedajo in ljudstvo vedno bolj strada in bo hudo.

  • lojs 12:08 27.februar 2023.

    kaj je to za ena novica? operaterji imajo aktivno opremo, ki kuri štrom, ki je seveda dražji, da ne govorimo o minimalnih plačah, ki so se povečale ... res ne vem, zakaj tukaj presenečenje, pa lupijo ... lupi nas US ...prikaži več preko EU, ki financira vojsko ... in zakaj potem nebi še oni podražili? ... smešno, oz. komu se smeje

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.