Slovenija
34 ogledov

Tako vržemo v koš šest mio evrov

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • samo.jst 23:07 02.februar 2016.

    ...ko dejansko nekaj rabiš, ti izstavijo pravi račun.

  • Marta Jezernik 16:04 04.februar 2016.

    Tako je Vesna, jaz živim enako, niti lekadola ne potrebujem, pa sem stara 80 let. Zelo pa se trudim, da zdravo živim in sem zelo skromna pri hrani.

  • Marta Jezernik 16:06 04.februar 2016.

    Ja in tisti, ki natepajo zelje zdravil ne potrebujejo !!!

  • Avatar Leon
    Leon 19:20 23.februar 2016.

    Potem tudi dodatnega zavarovanja ne rabite plačevati !

  • Avatar Leon
    Leon 13:20 02.februar 2016.

    Vsak prebivalec Slovenije v povprečju prejme 8,32 recepta s predpisanimi zdravili v vrednosti 210 evrov na leto............Bla,bla.... Povprečje slovenskega prehranjevalnega sistema je segedin golaž ,reaalnost pa ,da eno jedo meso ,večina pa natepavajo zelje !

  • Vesna Dolšak 00:05 03.februar 2016.

    Že nekaj let nisem zaužila drugega zdravila kot Lekadol par krat v nekaj letih, ki sem ga kupila v lekarni, torej v nekaj letih nisem dobila nobenega zdravila na recept, ker ga na srečo nisem rabila. Ljudje vse prepogosto "letijo" ...prikaži več za vsako figo k dohtarju po recept za zdravila, ki jih potem itak ne porabijo do konca, nekateri jih pa sploh niti ne začnejo jemati, tako se ta zdravila potikajo nekje po predalih, na koncu pa končajo v smeteh. Če bi uporabljali zdravo pamet in nekatere manj resne bolezni zdravili najprej sami doma z domačimi zdravili, bi šlo v smeti manj denarja v obliki zavrženih zdravil.

  • Avatar Leon
    Leon 19:19 23.februar 2016.

    Tako vržemo v koš šest mio evrov...............čista laž ! Kako so prišli do teh podatkov? Vse je pridobljeno na predpostavk o porabi nekaj let za nazaj ! V tem času se je marsikaj spremenilo ; manj je zavarovancev , zdravniki ...prikaži več manj predpisujejo (varčevanje in kvote),več je belih receptov..........ob tem pa imajo zavarovalnice vsako leto večji dobiček ! Nekaj ne štima ?

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.