Zdravje /zdravje/zivljenjski-stil
9077 ogledov

"Takoj sem pomislil, da je zame mogoče še kaj upanja, če ne drugega, vsaj za kakšno leto"

Komentarjev 4
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • a04fcc1478065fdf1a95135fefb1e4e18500f9f6 16:19 10.junij 2018.

    Včasih so tudi ljudje doživeli normalno po 90, 100 let, pa ni noben bil rakast - umrli so večinoma v spanju, aktivni do konca življenja. Kaj pa danes? Pri 30-ih te fliknejo na tablete, pri 40ih maš že infakrt, pri ...prikaži več 50-ih artritis in možgansko kap, morda celo kdo preživi do penzije. In to, da se življenjska doba povečuje je ena navadna statistična laž. Če je manj umrlih otrok, avtomatično oni to vštejejo v povprečno življenjsko dobo prebivalstva in logično da se potem življenjska doba zviša.Pa se?

  • Lovebites 09:44 10.junij 2018.

    Me zanima,kako bi tega safeta zdravili spodaj,tam,od kjer je.

    • Janez_53 15:31 10.junij 2018.

      Ti si pa "od tam zgoraj"??? Po tvojem imenu sodeč najbrž drži. Oziroma nisi Slovenec, ali pa te je sram imeti slovensko ime.

    • Lovebites 15:34 10.junij 2018.

      A je s tabo vse OK?Sam sebi das "like"????WTF??????Imas pa bujno domisljijo.A mislis,da bom imel cefurski nick?Bumbar,cefurji nas bodo kmalu pozrli,ti pa se ubadas z mojim nickom.Sick.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.