Slovenija
873 ogledov

Takšen je odziv ljudi na kampanjo zaobSTAnek

Komentarjev 5
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Tupamaros 14:16 10.maj 2021.

    Netransparentno zbiranje denarja na nezakoniti način. Donirajte še meni. Rabim nov avto.

    • Avatar Leon
      Leon 14:19 10.maj 2021.

      Objavi TRR in mogoče boš presenečen?

  • e00c90b31b920b63866c381bdb80cb9aa17a5382 12:20 10.maj 2021.

    Čigav obstanek??? Zbrani denar ni od ljudstva,pač pa od peščice posameznikov,pridobljen s sumljivimi posli.Kaj teli STA-jevci resno mislijo,da so pametnejši od ljudstva... .Še pregled poslovanja RTV,v kolikor se izkaže,da je doniran iz RTV prispevkov....,so vsi vzvodi povezani za sankcije zaposlenih ...prikaži več in reorganizacijo le-te.

    • ico8 13:38 10.maj 2021.

      Tudi ta "zbrani" znesek ni realen, vsaj za vsakega, ki zna malo racunati. Ker mislim, da je F21 ze zdavnaj nelikviden oz. hrani drobiz za mazanja pri volitvah, mora ta denar pri STA pritekati iz kaksnega crnega fonda, ki je ...prikaži več odprt verjetno nekje, do kamor se pride samo po vodi ali zraku...

  • Frieda_Manuel 14:02 10.maj 2021.

    Odkar sem začel delati na spletu od doma, zaslužim 95 USD na uro. Neverjetno, edino kar potrebuje je enostavno tipkanje in d0stop do interneta. Začel sem tukaj .......... >>>>>>> 𝐖𝐰𝐰.𝑬𝒓𝒐𝑷𝒓𝒐𝒇𝒊𝒕.𝐜𝐨𝐦

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.