Pod streho /pod-streho/varcna-hisa
10078 ogledov

Takšne bodo nove cene zemeljskega plina od 1. septembra

Komentarjev 17
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Anion6anion
    Anion6anion 18:10 21.julij 2022.

    Ponovno opozarjam kot pri elektriki. Pri geni plačam za kWh 0,026920 zdaj pa omejeno na 0,07300 . To pomeni več kot 100% podražitev ne pa prihranek. Butale!?

    • eminenca 18:48 21.julij 2022.

      na računu je več postavk, cena kwh je samo ena in to je še najmanjša, potem je največ za prenosnik sodo, potem je še trošarina (ne vem zakaj) in še na koncu ddv na vse skupaj, tudi na trošarino, ... ...prikaži več skratka vsak račun energije ima več postavk in kaj je zdej kaj in kaj plačamo in koliko plačamo ... se popolnoma strinjam, zavajanje, zato, ker folk ne pregleda računa, ampak samo plača končni znesek

    • Avatar Anion6anion
      Anion6anion 18:59 21.julij 2022.

      Eminenca navedel sem postavko za kWh plina brez ostalih dajatev. Tudi vlada govori o postavki najvišji za kWh brez ostalih dajatev . Tako da je to mogoče za koga nižje a za uporabnike geni to ne drži. Škoda da Golob ...prikaži več ne pozna cenika podjetja v katerem.je bil direktor se pred par meseci.

    • oneh 19:35 21.julij 2022.

      Če grem na spletno stran GEN-i potem je po rednem ceniku za tiste, kateri so podpisali pogodbo po 8.7.2022 cena 0,08890 €/kWh. Očitno si ti še na nekem akcijskem ceniku. Tudi sam sem lani pri Petrolu plačeval 0,026 €/kWh sedaj ...prikaži večj pa tam nekje 0,076 €/kWh. Pa kaj bi se sekirali, saj smo premagali fašizem in je sedaj svoboda. Plešimo!

    • Avatar Anion6anion
      Anion6anion 20:05 21.julij 2022.

      Ne vem.po kakem ceniku a to je cena zadnjem računu za plin od geni. Sem.pa res od samega začetka pri njih

    • Avatar bobnar53
      bobnar53 20:36 21.julij 2022.

      Cene so omejene na najvišje, lahko je tut manj!

    • Avatar Anion6anion
      Anion6anion 21:22 21.julij 2022.

      Ha ha pri naftni derivati so tudi omejene na najvišje. Ali kdo prodaja za manj od najvišje????

    • Naklonsky 22:17 21.julij 2022.

      Pa kaj bluzite! Gre za dovoljen dvig cen z državno podporo, oziroma legalno planirano podražitev! A res folk ne razume, v čem je fora?

  • rd2dmk2 18:52 21.julij 2022.

    eeee. kaj pa tisti ki ima doma cisterno. kako se bo pa njim cena regulirala ?

    • Avatar Anion6anion
      Anion6anion 19:00 21.julij 2022.

      Priletel bo golobcek in znižal ceno

    • rd2dmk2 21:55 21.julij 2022.

      hvala bogu, sem mislil da bo prišla čebelica maja pa me z koprivo mahala tolk cajta da bom kar jest namest peči gorel. tako pa. oh kako sem pomirjen. ampak, kaj pa če bi janez našel še kakšen bon v ...prikaži večv kakem žepu, sj vem da so ti polni ta zelenih in ta rumenih in bo težko kaj najdet.

  • oneh 19:40 21.julij 2022.

    Dokler bomo v Sloveniji imeli takšne bolnike kot je npr. Andrej42, kateri namesto s svojimi očmi gledajo na svet z očmi oseb, v katere vidijo bogove na Zemlji se nam ne piše dobro. Le kakšno vezo ima bolj verjeti doktorju, ...prikaži več kateri je energetski oligarh ali častnemu doktorju Prištinske univerze, ko pa je moja denarnica vsak dan bolj prazna? Pa ne zaradi doktorjev ampak zaradi takšnih bolnih kretenov.

  • eminenca 17:48 21.julij 2022.

    se pravi plin očitno ni problem ... ok, kje ga je država dobila kako in za kakšno ceno in za koliko časa ... sam sicer nimam opravka s plinom, razen jeklenke za štedilnik , ampak ... ne vem, bral sem, ...prikaži več da znajo biti težave, no sej lahko so ble pa fake info, pa bo vse u redu, pa še ceneje ... pustimo se (neprijetno) presenetit, dokler bo holobar sploh še tukaj in ko ne bo nihče več verjel nategam, se vidimo oz. (ne vidimo njega)

    • Avatar Andrej42
      Andrej42 18:05 21.julij 2022.

      Bolj verjamem dr. Golobu, kot osebi s prištinskim častnim doktoratom sladoledarskih ved.

    • eminenca 18:18 21.julij 2022.

      jaz pa bolj verjamem šiptarski mafiji, v kolikor se ona bavi s tem, ker vsaka prava mafija je bolj zanasljiva kot pa neki gangsterji ali pa kulti golobizma, kjer samo nategujejo in hitro poniknejo ... danes so, jutri jih ni, ...prikaži več poznamo propadle liderje bivših vlad, ki so se naenkrat pojavili v novi sekti in prodali vse svoje volilce in denar svojih strank ... to so navadni luzerji in izdajalci ... vse naredijo za korito, banda luzerska

    • kontrahan 20:53 21.julij 2022.

      Poslušajte vsevednega eminenca, kajti to je božji nauk on že ve kako se stvari streže he he he.

    • Naklonsky 22:18 21.julij 2022.

      Ha ha nekareri osebki še vedno verjamete mr. Taubiju…

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.